Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej na terenie Gminy Załuski poprzez wykonanie stacji podnoszenia ciśnienia wody w miejscowości Nowe Olszyny
Gmina Załuski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00174086
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00174086/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 12:13
- Lokalizacja
- Załuski, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00bd41f8-f4f5-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5671783457
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174086 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej na terenie Gminy Załuski poprzez wykonanie stacji podnoszenia ciśnienia wody w miejscowości Nowe Olszyny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Załuski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378545
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Załuski 67
1.5.2.) Miejscowość: Załuski
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-142
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaluski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaluski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zaluski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej na terenie Gminy Załuski poprzez wykonanie stacji podnoszenia ciśnienia wody w miejscowości Nowe Olszyny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00bd41f8-f4f5-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174086
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003705/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Wykonanie stacji podnoszenia ciśnienia wody w m. Nowe Olszyny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136032/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIR.271.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej na terenie Gminy Załuski poprzez wykonanie stacji podnoszenia ciśnienia wody w miejscowości Nowe Olszyny”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w PFU i przedmiarze robót, które stanowią załączniki do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany jest najpóźniej w dniu podpisania umowy przedstawić Zamawiającemu harmonogram rzeczowo – finansowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania.Wykonawca BIOŚ sp. z o.o. Ul. Lokalna 31 09-410 Płock został wezwany zgodnie z art. 274 ust. 1 Pzp do uzupełnienia dokumentów. Do dnia 06.09.2021 r., tj. do czasu wyznaczonego przez Zamawiającego, dokumenty nie zostały uzupełnione.
Zamawiający unieważnia całość postępowania na podstawie art. 255 ust. 3 „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 879999,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1066516,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |