Docieplenie elewacji budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Blizianka
Gmina Niebylec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00174257
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00174257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 13:01
- Lokalizacja
- Niebylec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81b46ac0-fc2b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8191565408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174257 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Docieplenie elewacji budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Blizianka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niebylec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582192
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niebylec 170
1.5.2.) Miejscowość: Niebylec
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-114
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172773002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@niebylec.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.niebylec.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/niebylec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Docieplenie elewacji budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Blizianka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81b46ac0-fc2b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00051092/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Bliziance
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148901/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 241305,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z dociepleniem elewacji budynku Szkoły Podstawowej w Bliziance, gmina Niebylec.
Zakres rzeczowy robót obejmuje w szczególności: 1) roboty przygotowawcze i pomocnicze (wymiana rur spustowych, demontaż i montaż rur deszczowych); 2) roboty elektryczne (wymiana konstrukcji wsporczej dla przyłączy, demontaż i montaż przyłącza napowietrznego, oprawy oświetlenia zewnętrznego, anteny TV, demontaż zwodów instalacji odgromowej, układanie rur winidurowych, wykonanie instalacji odgromowej, badania i pomiary instalacji piorunochronnej); 3) roboty dociepleniowe (rozebranie obróbek blacharskich, przygotowanie starego podłoża pod docieplenie metodą lekką - mokrą, w tym oczyszczenie mechaniczne i zmycie, gruntowanie preparatem wzmacniającym, zamocowanie listwy cokołowej 15 cm, przyklejenie płyt styropianowych gr. 15 cm do ścian, przyklejenie płyt styropianowych gr. 4 cm do ościeży, przymocowanie płyt styropianowych za pomocą dybli plastikowych do ścian z cegły, przyklejenie jednej warstwy siatki na ścianach i ościeżach, ochrona narożników wypukłych kątownikiem metalowym, nałożenie na podłoże farby gruntującej, wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku silikonowego o fakturze baranek grubości ok. 2,0 mm na ścianach płaskich i powierzchniach poziomych oraz na ościeżach o szerokości do 35 cm, wykonanie cienkowarstwowej wyprawy z tynku żywicznego (mozaikowego) o fakturze rustykalnej grubości 2,5 mm na ścianach płaskich i powierzchniach poziomych – cokół, obróbki blacharskie z blachy powlekanej, rusztowania zewnętrzne rurowe). Łączna powierzchnia docieplenia (ściany, cokół, ościeża) wynosi 903,30 m2.
Opis przedmiotu zamówienia, w tym szczegółowy zakres robót zawarty jest w Opisie technicznym oraz Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiących załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający, przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 140 000,00 PLN brutto.
Cena najkorzystniejszej oferty spośród ofert złożonych w terminie składania ofert w ramach ww. postępowania wyniosła 248 540,00,00 zł brutto. Po przeanalizowaniu możliwości finansowych Zamawiający stwierdza, że w chwili obecnej nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty, co z kolei stanowi podstawę do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248540,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397051,28 PLN
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |