Budowa parkingu w rejonie Urzędu Gminy Chmielno

Gmina Chmielno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00173559
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00173559/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 09:11
Lokalizacja
Chmielno, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06e5b0d6-ef8f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5891005420
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie zagospodarowania terenuMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

ROMADO - BRZEZIŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSznurki 115, PL · lot 0
553 444,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173559 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingu w rejonie Urzędu Gminy Chmielno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chmielo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674925

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gryfa Pomorskiego 22

1.5.2.) Miejscowość: Chmielno

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-333

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 586856868

1.5.8.) Numer faksu: 587425963

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chmielno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.chmielno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.chmielno.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa parkingu w rejonie Urzędu Gminy Chmielno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06e5b0d6-ef8f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173559

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000076/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Chmielno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Województwa Pomorskiego w ramach działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130442/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP-II.271.22.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 514142,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę parkingu wyposażonego w 36 miejsc parkingowych, w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych, stojaki rowerowe oraz prefabrykowaną toaletę publiczną na działkach nr 307/8, 307/9, 308/1, 308/2, 309/10, 309/11 w miejscowości Chmielno.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiORB) określają sposób wykonania robót.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Zagospodarowanie przestrzeni:
a) Rozbiórkę istniejącej nawierzchni parkingu,
b) Wykonanie nowego układu komunikacyjnego z kostki betonowej,
c) Wykonanie 36 miejsc postojowych z płyt ażurowych wypełnionych gresem kamiennym (w tym dwa dla osób niepełnosprawnych),
d) Wykonanie chodników z kostki betonowej,
e) Ustawienie dwóch stojaków rowerowych,
f) Budowę murów oporowych,
g) Posadowienie prefabrykowanej toalety publicznej dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych o wymiarach 2,2m x 2,7m
2) Branże sanitarną:
a) Instalację wodociągową: budowa nowych sieci i instalacji zewnętrznych sieci instalacji wodociągowej poprzez instalację zewnętrzną włączoną do istniejącego przyłącza,
b) Instalację kanalizacji sanitarnej: budowa nowych sieci i instalacji zewnętrznych sieci kanalizacji sanitarnej poprzez instalację zewnętrzną włączoną do istniejącego przyłącza
c) Kanalizację deszczową: budowa nowych sieci i instalacji zewnętrznych kanalizacji deszczowej poprzez projektowaną instalację zewnętrzną i nowe przyłącze;
3) Branże oświetleniową: montaż latarń oświetleniowych parkowych.
Zamówienie nie obejmuje rozbiórki budynku handlowego, który zostanie usunięty przed rozpoczęciem prac budowlanych przez jego właściciela oraz wycięcia drzew (do usunięcia pozostają korzenie).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 5

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 553444,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 768542,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 553444,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROMADO-BRZEZIŃSKI Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 222049402

7.3.4) Miejscowość: Sznurki 115

7.3.5) Kod pocztowy: 83-324

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 553444,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-04-30
2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane