Roboty budowlane w ramach zadania pn. „Dostosowanie budynków Domu Pomocy Społecznej w Machowinku do wymogów ppoż. wraz z dokumentacją projektową”
POWIAT SŁUPSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00174425
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00174425/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 13:43
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0cc42137-d808-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8392587150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174425 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w ramach zadania pn. „Dostosowanie budynków Domu Pomocy Społecznej w Machowinku do wymogów ppoż. wraz z dokumentacją projektową”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SŁUPSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szarych Szeregów 14
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: /59/ 84 18 510
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.slupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiat.slupsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.powiat.slupsk.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w ramach zadania pn. „Dostosowanie budynków Domu Pomocy Społecznej w Machowinku do wymogów ppoż. wraz z dokumentacją projektową”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cc42137-d808-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174425
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003980/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Dostosowanie budynków Domu Pomocy Społecznej w Machowinku do wymogów p.poż.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097131/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.4.2021.VI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 320294,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. „Dostosowanie budynków Domu Pomocy Społecznej w Machowinku do wymogów ppoż. wraz z dokumentacją projektową”.
2. Obiekt zostanie wyposażony w rozwiązania w zakresie ppoż. zgodne z ekspertyzami technicznymi mające na celu likwidację stanu zagrożenia życia w dwóch budynkach Domu Pomocy Społecznej, tj. przebudowy budynków pod względem ochrony przeciwpożarowej dla czynników zagrażających życiu ludzi.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) poszerzenie fragmentu drogi pożarowej do 3,6 m (wycinka drzew została już wykonana);
2) wykonanie wydzielenia pożarowego klatki schodowej;
3) wydzielenie pomieszczenia parteru systemem szklanej zabudowy o profilu metalowym o odporności ogniowej REI60;
4) wykonanie na niemurowanej części ścian klatki schodowej w kondygnacji poddasza dodatkowej warstwy ochronnej doprowadzając do odporności ogniowej, tj REI60;
5) obudowanie kanału do oddymiania za pomocą obudowy o odporności ogniowej min. REI60;
6) pokrycie lakierami pęczniejącymi ogniochronnymi drewna drzwi oznaczonych D1 i D2;
7) dostawę i montaż drzwi przeciwpożarowych EIS 30 wyposażonych w elektrotrzymacz;
8) montaż stolarki napowietrzającej i oddymiającej;
9) wydzielenie klatki schodowej na parterze za pomocą drzwi w klasie odporności ogniowej EIS 60 (budynek „rodzinka”);
10) wykonanie napowietrzania klatki schodowej poprzez siłownik domontowany do istniejących drzwi zewnętrznych (budynek „rodzinka”);
11) montaż drzwi o odporności ogniowej EIS60 wyposażonych w elektrotrzymacz (budynek „rodzinka”);
12) montaż okna oddymiającego (budynek „rodzinka”);
13) wymianę i rozmieszczenie gaśnic;
14) demontaż istniejącego systemu sygnalizacji alarmu pożarowego oraz unieczynnienie istniejących instalacji podtynkowych;
15) montaż wieloprocesorowej centrali sygnalizacji pożaru pracującej w systemie adresowalnym, przygotowanej do współpracy ze stacją monitorującą do PSP;
16) montaż punktowych adresowalnych czujek dymu;
17) montaż sygnalizatorów optyczno-akustycznych informujących o zagrożeniu pożarem;
18) montaż ręcznych ostrzegaczy pożaru;
19) wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego;
20) wykonanie zasilania central systemu oddymiania;
21) wykonanie systemu oddymiania;
22) wymianę istniejących hydrantów;
23) przesunięcie istniejących pionów hydrantowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112310-4 - Ścianki działowe
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych
45421120-1 - Instalowanie progów
45431200-9 - Kładzenie glazury
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BSP SERVICE Spółka z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 669 23 85 113
7.3.3) Ulica: Szczcińska 32
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-137
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |