Nadzór inwestorski nad pracami budowlanymi, modernizacyjnymi i remontowymi w branży sanitarnej oraz branży elektrycznej prowadzonymi w Gmachu Głównym MNW oraz Oddziałach MNW.
Muzeum Narodowe w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176454
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-10 08:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5260309719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi nadzoru budowlanego
Wykonawcy
2 przyznane
JANINA NOWAKOWSKAWarszawa, PL
40 799,88 PLNJANINA NOWAKOWSKAWarszawa, PL
40 799,88 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.