Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Spacerowa w Pieszycach
Gmina Pieszyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00174550
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00174550/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 14:15
- Lokalizacja
- Pieszyce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20df2481-f439-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8821006077
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174550 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Spacerowa w Pieszycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pieszyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717846
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusz Kościuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Pieszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-250
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748365488
1.5.8.) Numer faksu: 748367230
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@pieszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pieszyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pieszyce.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Spacerowa w Pieszycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20df2481-f439-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174550
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135011/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WGPRiIT.271.0018.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 292220,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej pn.: „Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Spacerowa w Pieszycach” w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Pieszyce Środkowe-Rościszów droga dojazdowa do gruntów rolnych ul. Spacerowa” o łącznej długości 600,00 m i szerokości jezdni 4,00m.
Przedmiot zamówienia swym zakresem obejmować będzie m.in.:
1) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie o średniej gr. 25 cm
2) wykonanie oczyszczenia i skropienia międzywarstwowego w ilości 0,4 kg/m2
3) wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego 0/16mm – grubość 4cm,
4) wykonanie oczyszczenia i skropienie międzywarstwowego w ilości 0,4 kg/m2
5) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego 0/11mm – grubość 4 cm
6) wykonanie odwodnienia drogi poprzez spadki podłużne i poprzeczne wraz z przerzutem wody do rowów
7) wyprofilowanie jezdni ze spadkiem 2 % w kierunku pobocza.
Wykonawca winien uwzględnić istniejące zjazdy oraz elementy infrastruktury technicznej.
2. Ponadto zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) opracowanie, wprowadzenie i utrzymanie czasowej organizacji ruchu.
2) organizację zaplecza budowy
3) uporządkowanie terenu budowy i terenu przyległego po zakończeniu robót
4) koszty wywozu i składowania gruzu na wysypisku
5) pomiary geodezyjne, w tym powykonawczy
6) odtworzenie punktów osnowy geodezyjnej (w razie konieczności)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 372130,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 372130,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 372130,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOMAX Arkadiusz Mika
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751383487
7.3.3) Ulica: Grabińska 8
7.3.4) Miejscowość: BORONÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 372130,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-15| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |