Doprowadzenie do stanu zapewniającego bezpieczeństwo użytkowania części budynku niemieszkalnego w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, zlokalizowanego na os. Szkolnym 27 w Krakowie.
Klimat-Energia-Gospodarka Wodna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00174304
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00174304/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 13:14
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47099989-f124-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6783181600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174304 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Doprowadzenie do stanu zapewniającego bezpieczeństwo użytkowania części budynku niemieszkalnego w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, zlokalizowanego
na os. Szkolnym 27 w Krakowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Klimat-Energia-Gospodarka Wodna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384368691
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: os. Szkolne 27
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-977
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kegw.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kegw.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kegw.krakow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doprowadzenie do stanu zapewniającego bezpieczeństwo użytkowania części budynku niemieszkalnego w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, zlokalizowanegona os. Szkolnym 27 w Krakowie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47099989-f124-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174304
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001109/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont budynku na os. Szkolnym 27
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132868/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 6/VII/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace polegające na doprowadzeniu do stanu zapewniającego bezpieczeństwo użytkowania części budynku niemieszkalnego w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, zlokalizowanego w Krakowie w Dzielnicy XVIII na os. Szkolnym 27 na działce nr 114, obręb NH-45, jednostka ewidencyjna Nowa Huta.
Zadanie będzie realizowane w terminie do 8 tygodni od zawarcia umowy:
• Prace wyburzeniowe i niezbędne demontaże:
o demontaż ścianek z płyt gipsowo – kartonowych,
o wykucie ościeżnic, wykonanie otworów drzwiowych,
o demontaż zabudowy meblowej,
o demontaż posadzek (podestów) w pomieszczeniach piwnicy,
• Prace murarskie i tynkarskie:
o montaż ścianek z płyt gipsowo – kartonowych w odpowiedniej odporności ogniowej,
o uzupełnienie tynków wewnętrznych,
o wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowo – kartonowych.
• Prace malarskie:
o zeskrobanie i zmycie starej farby,
o dwukrotne malowanie farbami powierzchni wewnętrznych – podłoży gipsowych z gruntowaniem,
o dwukrotne malowanie farbami powierzchni wewnętrznych – likwidacja lamperii ścian z gruntowaniem,
o malowanie grzejników,
• Prace w zakresie stolarki budowlanej:
o osadzenie ościeżnic zgodnie z projektem,
o osadzenie skrzydeł drzwiowych.
• Zakres prac elektrycznych:
o demontaż lamp oświetleniowych w korytarzach,
o montaż lamp ewakuacyjnych,
o montaż instalacji p.poż,
o wykonanie nowego WLZ od rozdzielni głównej do projektowanej rozdzielni TP.1
• Uporządkowanie terenu robót;
• Przygotowanie i skompletowanie dokumentacji odbiorowej.
Termin wykonania zamówienia:
Zamówienie musi zostać wykonane w terminie 8 tygodni od dnia zawarcia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45343100-4 - Roboty w zakresie umocnień przeciwogniowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym do składania ofert nie złożono żadnej oferty| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |