"Przebudowa i remonty dróg gminnych i wewnętrznych stanowiących własność Gminy Jasło"
GMINA JASŁO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00174455
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00174455/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 13:52
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb0d9374-e303-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6851600312
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174455 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa i remonty dróg gminnych i wewnętrznych stanowiących własność Gminy Jasło"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JASŁO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440264
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 4436669
1.5.8.) Numer faksu: 13 443 66 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminajaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminajaslo.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajaslo.bip.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa i remonty dróg gminnych i wewnętrznych stanowiących własność Gminy Jasło"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb0d9374-e303-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174455
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004823/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa i remonty dróg gminnych i wewnętrznych stanowiących własność Gminy Jasło
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111428/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGM.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 496397,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa i remonty dróg gminnych i wewnętrznych stanowiących własność Gminy Jasło”.
W ramach realizacji w/w zadań planowane są do wykonania następujące roboty:
- wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne drogi;
- wykonanie dolnej i górnej warstwy z kruszyw łamanych pod warstwy konstrukcyjne
drogi;
- ułożenie nawierzchni bitumicznej;
- wykonanie poboczy z kruszyw łamanych;
- ułożenie prefabrykatów betonowych;
- odmulenie rowów przydrożnych.
2. Szczegółowy zakres robót określają: przedmiary robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót będące załącznikami do SWZ:
zał. nr 1 -14 – przedmiary robót;
zał. nr 15-16 – STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 559194,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 578715,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 559194,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szczepan Kroczek KROCZ-BUD krocz i Buduj
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343053531
7.3.3) Ulica: ul. Słowacka 26
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 559194,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |