Wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i chodników na terenie Miasta Sieradza w 2021 r.

GMINA MIASTO SIERADZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00174514
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00174514/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 14:08
Lokalizacja
Sieradz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-786ed4a4-109a-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8272237737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARIA KARBOWIAKSieradz, PL · lot 0
436 841,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174514 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i chodników na terenie Miasta Sieradza w 2021 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO SIERADZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934335

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wojewódzki 1

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsieradz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umsieradz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmsieradz.e-zp.finn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i chodników na terenie Miasta Sieradza w 2021 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-786ed4a4-109a-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001845/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i chodników na terenie Miasta Sieradza w 2021 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie podstawowe zostało udzielone w dniu 29.03.2021 r.
Wartość zamówienia przekracza kwotę 130.000 złotych.
Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
Zamówienie udziela się dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-786ed4a4-109a-11ec-b885-f28f91688073

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOR-Z.271.38.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i chodników na terenie Miasta Sieradza w 2021 r.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami mineralno-asfaltowymi z obcinaniem krawędzi oraz bez obcinania uszkodzonych krawędzi,
b) roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej,
c) skropienie ubytku emulsją asfaltową,
d) remonty cząstkowe nawierzchni przy użyciu grysów kamiennych i emulsji asfaltowej,
e) regulację wysokościową studzienek dla kratek ściekowych,
f) regulację pionową studzienek kanalizacyjnych,
g) regulację pionową studzienek dla zaworów wodociągowych,
h) mechaniczne wykonanie koryta,
i) profilowanie i zagęszczenie podłoża,
j) wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego,
k) wykonanie nawierzchni z kruszywa z recyklingu materiałów betonowych frakcji 5/31,5,
l) remonty cząstkowe nawierzchni tłuczniowej,
m) remonty cząstkowe nawierzchni z destruktu,
n) remonty cząstkowe krawężników,
o) remonty cząstkowe nawierzchni chodników,
p) remonty cząstkowe – przełożenie ścieków z elementów betonowych,
q) miałowanie nawierzchni,
r) naprawę przełomów,
s) odnowę istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego,
t) ścinanie poboczy przy pasach drogowych dróg gminnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 436841,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 436841,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 436841,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „BUD-TRANS” Roboty Budowlano-Drogowe Maria Karbowiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8271242050

7.3.3) Ulica: Uniejowska 170A

7.3.4) Miejscowość: Sieradz

7.3.5) Kod pocztowy: 98-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

JUL ANN Michał Sędziński z siedzibą 98-200 Sieradz, Czartki 43E.
Zakres prac powierzonych przez Wykonawcę Podwykonawcy obejmować będzie do 60% robót objętych przedmiotem zamówienia, tj.:
a) remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami mineralno-asfaltowymi z obcinaniem krawędzi oraz bez obcinania uszkodzonych krawędzi,
b) roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej,
c) skropienie ubytku emulsją asfaltową,
d) remonty cząstkowe nawierzchni przy użyciu grysów kamiennych i emulsji asfaltowej,
e) regulację wysokościową studzienek dla kratek ściekowych,
f) regulację pionową studzienek kanalizacyjnych,
g) regulację pionową studzienek dla zaworów wodociągowych,
h) mechaniczne wykonanie koryta,
i) profilowanie i zagęszczenie podłoża,
j) wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego,
k) wykonanie nawierzchni z kruszywa z recyklingu materiałów betonowych frakcji 5/31,5,
l) remonty cząstkowe nawierzchni tłuczniowej,
m) remonty cząstkowe nawierzchni z destruktu,
n) remonty cząstkowe krawężników,
o) remonty cząstkowe nawierzchni chodników,
p) remonty cząstkowe – przełożenie ścieków z elementów betonowych,
q) miałowanie nawierzchni,
r) naprawę przełomów,
s) odnowę istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego,
t) ścinanie poboczy przy pasach drogowych dróg gminnych.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 436841,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane