Budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Przezchlebiu

Gmina Zbrosławice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00174812
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00174812/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 15:37
Lokalizacja
Zbrosławice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fede2387-efb2-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6452533560
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychWymiana nawierzchni drogowejRoboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

TORAKOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRADZIEJÓW, PL · lot 0
316 430,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174812 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Przezchlebiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbrosławice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Oświęcimska 2

1.5.2.) Miejscowość: Zbrosławice

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-674

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zbroslawice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbroslawice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zbroslawice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Przezchlebiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fede2387-efb2-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174812

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003305/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Przezchlebiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130110/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.25.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej.
W ramach inwestycji zostanie wykonane:
- roboty przygotowawcze;
- roboty w zakresie nawierzchni poliuretanowych;
- roboty w zakresie nawierzchni piaskowych;
- wyposażenie w sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu.
Obecnie w miejscu projektowanej inwestycji znajduje się boisko sportowe o nawierzchni trawiastej. Teren działki jest stosunkowo płaski o nachyleniu od 1% (ok. 20 cm spadku wzdłużnego). Planowana inwestycja polega na budowie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 30,0 x 19,0. Teren boiska należy oddzielić od pozostałych elementów terenu za pomocą obrzeży betonowych o wymiarach 30cmx8cm. Jako ogrodzenie boiska wielofunkcyjnego zostanie wykonane ogrodzenie (piłkochwyty) w postaci siatki oczka max 45x45mm o wysokości 4 m od poziomu boiska. W ramach inwestycji powstaną boiska do koszykówki, piłki siatkowej oraz zostaną zamontowane bramki do piłki ręcznej.
Po zakończeniu robót Wykonawca zobowiązany jest wykonać geodezyjną dokumentację powykonawczą, przyjętą do zasobu geodezyjno-kartograficznego Geodety Powiatowego w Tarnowskich Górach. Roboty należy prowadzić pod nadzorem uprawnionego kierownika robót posiadającego uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji obejmującej dokumentację projektową, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót, stanowiące integralną część niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306885,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 372421,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 316430,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Torakol Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8891520945

7.3.3) Ulica: ul. Słoneczna 24A

7.3.4) Miejscowość: Radziejów

7.3.5) Kod pocztowy: 88-200

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 316430,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 55 dni

2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane