Budowa instalacji wod-kan do budynku gospodarczego wraz z jego ociepleniem i wykonaniem elewacji zewnętrznej w m. Łapiguz

Gmina Zamość

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00174782
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00174782/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 15:19
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ada4f85a-e556-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9222717648
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174782 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji wod-kan do budynku gospodarczego wraz z jego ociepleniem i wykonaniem elewacji zewnętrznej w m. Łapiguz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zamość

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368724

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Peowiaków 92

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 639-29-59

1.5.8.) Numer faksu: 84 639-23-64

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@zamosc.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugzamosc.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugzamosc.bip.lubelskie.pl/index.php?id=1029&p1=szczegoly&p2=76007; https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa instalacji wod-kan do budynku gospodarczego wraz z jego ociepleniem i wykonaniem elewacji zewnętrznej w m. Łapiguz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ada4f85a-e556-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174782

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004046/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa zbiornika bezodpływowego z instalacją kanalizacyjną i umywalka w m. Łapiguz

1.1.8 Budowa studni wraz z instalacją sanitarną, hydroforem, umywalką z baterią w m. Łapiguz

1.1.9 Ocieplenie budynku gospodarczego z wykonaniem elewacji w m. Łapiguz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116726/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.39.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 43806,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie realizowane jest w trzech zakresach w ramach trzech zadań budżetowych pod nazwą:
1. Budowa zbiornika bezodpływowego z instalacją kanalizacyjną i umywalką w m. Łapiguz
2. Budowa studni wraz z instalacją sanitarną, hydroforem, umywalką z baterią w m. Łapiguz
3. Ocieplenie budynku gospodarczego z wykonaniem elewacji w m. Łapiguz


Wykonawca zobowiązany jest do podania w formularzu ( zał. nr 1) trzech oddzielnych kwot :
a) za zakres nr 1
b) za zakres nr 2
c) za zakres nr 3
Wykonawca zobowiązuje się do wystawienia trzech końcowych faktur w ramach w/w zadań inwestycyjnych.

Przedmiot zamówienia obejmuje:
zakres nr 1: budowa instalacji kanalizacyjnej do istniejącego budynku gospodarczego (osadnik ścieków z przyłączem kanalizacji sanitarnej )

a) budowa bezodpływowego osadnika ścieków o poj. V=10, 0 m3 - kpl 1
b) przyłącza kanalizacji sanitarnej z rur PVC 160 x 4,7 mm - 14 mb
c) wewnętrzna instalacja kanalizacyjna w budynku gospodarczym - kpl1

zakres nr 2: budowa instalacji wodociągowej do istniejącego budynku gospodarczego (studnia, hydrofor w szachcie, przyłącze wody, umywalka z baterią)

a) budowa studni głębinowej o gł. 28,0 m - kpl 1
b) szacht studzienny jako obudowa studni i pomieszczenie na hydrofor - kpl 1 c) przyłącze wody z rur PE100SDR11 dz 40 x 3,7 mm
d) wewnętrzna instalacja wodociągowa w budynku gospodarczym - kpl1

zakres nr 3: ocieplenie budynku gospodarczego z wykonaniem elewacji w m. Łapiguz

Przekrój – ściany zewnętrznej:
a) styropian elewacyjny gr. 12 cm
b) warstwa zbrojona z siatki zatopionej w kleju
c) 2x gruntowanie
d) tynk akrylowy gr 2 mm

Przekrój – cokół:
a) styropian elewacyjny gr. 8 cm
b) warstwa zbrojona z siatki zatopionej w kleju
c) 2x gruntowanie
d) tynk mozaikowy

Przekrój – opaska odwadniająca:
a) podsypka piaskowa gr. 10 cm
b) kostka betonowa gr. 4 cm na podsypce cementowo- piaskowej
c) obrzeże betonowe 20x 6 cm na podsypce cementowo- piaskowej

Przedmiot zamówienia obejmuje tylko zakres podany w opisie przedmiotu zamówienia oraz w przedmiarze robót.
Szczegółowy rodzaj oraz zakres prac został określony w dokumentacji dołączonej do postępowania, w skład, której wchodzi:
 projekt budowlany,
 specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWIOR)
 przedmiary robót.

Zamówienia będzie rozliczane kosztorysowo.
Wykonawca zobowiązany jest samodzielne sporządzić kosztorysy ofertowe UPROSZCZONE (oddzielny dla każdego zakresu, na podstawie załączonej do postępowania dokumentacji i przedmiarów robót) i załączyć go do oferty jako ZAŁĄCZNIK NR 2.
Brak kosztorysu ofertowego skutkować będzie odrzuceniem oferty.

Długość okresu gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.
Zamawiający określa minimalny okres gwarancji wynoszący 36-miesięcy a maksymalny 60 miesięcy. W przypadku gdy Wykonawca poda dłuższy niż 60-miesięczny okres gwarancji, ocenie będzie podlegał okres 60-miesięczny.
W przypadku, gdy Wykonawca poda krótszy niż 36-miesięczny okres gwarancji, oferta Wykonawcy będzie podlegała odrzuceniu.
Bieg gwarancji liczony będzie od daty protokołu odbioru końcowego.
Zamawiający wymaga bezpłatnego serwisu gwarancyjnego przez cały okres trwania gwarancji.
Zamawiający wymaga, aby okres udzielonej rękojmi był równy okresowi gwarancji.
Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach w nim określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do wyznaczonego przez Zamawiającego terminu składania ofert, tj. do 02-08-2021 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane