Wykonanie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie Powiatu Wadowickiego w 2021 roku wg dwóch zadań- ZAMÓWIENIE DODATKOWE
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175289
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00175289/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-09-09 10:39
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1fb696a-1139-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175289 z dnia 2021-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie Powiatu Wadowickiego w 2021 roku wg dwóch zadań- ZAMÓWIENIE DODATKOWE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie Powiatu Wadowickiego w 2021 roku wg dwóch zadań- ZAMÓWIENIE DODATKOWE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1fb696a-1139-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175289
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000892/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Wykonanie oznakowania poziomego: przejścia dla pieszych, linie segregacyjne, przejazdy kolejowe itp.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wykonanie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie Powiatu Wadowickiego w 2021 roku - ZADANIE NR 1 – teren gminy: Andrychów, Kalwaria Z., Spytkowice, Stryszów, Wieprz; ZADANIE NR 2 – teren gminy: Brzeźnica, Mucharz, Lanckorona, Tomice, Wadowice” – ZAMÓWIENIE DODATKOWE
zamówienie dodatkowe do zamówienia podstawowego o nr referencyjnym NIZ.272.TP.44.2021 - ogłoszenie o zamówieniu nnr 2021/BZP 00040357/01 z dnia 2021-04-26 polegające na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia. Zamówienie to zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym jw. oraz jego wartość została uwzględniona w całkowitej wartości tegoż zamówienia.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-27a6ecbf-a674-11eb-911f-9ad5f74c2a25
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.WR.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego przejść dla pieszych Wykonanie oznakowania grubowarstwowego przejść dla pieszych
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego skrzyżowań
Wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego skrzyżowań
Odnowienie istniejących linii krawędziowych i segregacyjnych (cienkowarstwowo)
Wykonanie nowych linii krawędziowych i segregacynych (cienkowarstwowo)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 23465,33 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego przejść dla pieszych Wykonanie oznakowania grubowarstwowego przejść dla pieszych
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego skrzyżowań
Wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego skrzyżowań
Odnowienie istniejących linii krawędziowych i segregacyjnych (cienkowarstwowo)
Wykonanie nowych linii krawędziowych i segregacynych (cienkowarstwowo)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 24634,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28862,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28862,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28862,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAFEROAD GRAWIL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 867-00-12-216
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28862,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30300,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30300,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30300,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAFEROAD GRAWIL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 867-00-12-216
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30300,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-30| 2021-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |