Zagospodarowanie działki nr 234 obręb Wyszkowo gmina Lelkowo w tym budowa drogi, miejsc parkingowych, zjazdu na drogę gminną.

PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zaporowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00233206
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00233206/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-14 13:31
Lokalizacja
Płoskinia, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e3135c6a-0179-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5820005022
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN SAMOKARBraniewo, PL · lot 0
200 736 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00233206 z dnia 2021-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie działki nr 234 obręb Wyszkowo gmina Lelkowo w tym budowa drogi, miejsc parkingowych, zjazdu na drogę gminną.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zaporowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170054136

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piórkowo 8

1.5.2.) Miejscowość: Płoskinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-526

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 55 243 94 77

1.5.8.) Numer faksu: 55 243 94 77

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaporowo@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-zaporowo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-zaporowo, https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie działki nr 234 obręb Wyszkowo gmina Lelkowo w tym budowa drogi, miejsc parkingowych, zjazdu na drogę gminną.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3135c6a-0179-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233206

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155115/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest : Zagospodarowanie działki nr 234 obręb Wyszkowo gmina Lelkowo w tym budowa drogi, miejsc parkingowych oraz wykonanie zjazdu na drogę gminną .
2. Prace należy wykonać zgodnie z:
a) Projektem budowlanym wykonawczym,
b) Przedmiarem robót oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robut,
c) Zakres robót przewidzianych do wykonania zawierają projekty techniczne , przedmiary robót oraz specyfikacje techniczne stanowią załącznik nr 7 do SWZ,
d) Czynności, o których mowa w pkt. a, b niniejszej specyfikacji mają być wykonywane:
- zgodnie z warunkami wynikającymi z przepisów technicznych i czynnościami wymienionymi w art. 22 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2020 poz. 1333),
- wymaganiami wynikającymi z aktualnych Polskich Norm i aprobat technicznych,
- zgodnie z zasadami rzetelnej wiedzy technicznej i sztuką budowlaną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200736,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267879,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200736,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUH Victoria Samokar Sebastian

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5821470991

7.3.3) Ulica: Kościuszki 12b

7.3.4) Miejscowość: Braniewo

7.3.5) Kod pocztowy: 14-500

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200736,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-30
2021-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane