Adaptacja części budynku przy ulicy Batorego we Wrześni na dzienny klub seniora: część 1 – adaptacja części budynku na klub seniora, część 2 – dostawa wyposażenia klubu seniora
Gmina Września
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175106
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00175106/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-09 09:14
- Lokalizacja
- Września, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82ec23c3-05a1-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7891001386
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175106 z dnia 2021-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja części budynku przy ulicy Batorego we Wrześni na dzienny klub seniora: część 1 – adaptacja części budynku na klub seniora, część 2 – dostawa wyposażenia klubu seniora
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Września
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Września
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@wrzesnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wrzesnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/wrzesnia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja części budynku przy ulicy Batorego we Wrześni na dzienny klub seniora: część 1 – adaptacja części budynku na klub seniora, część 2 – dostawa wyposażenia klubu seniora2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82ec23c3-05a1-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175106
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001035/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Adaptacja części budynku przy ulicy Batorego we Wrześni na dzienny klub seniora
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160133/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-271/37/WIK-RI/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
adaptacja budynku na klub seniora:• roboty ogólnobudowlane wewnętrzne;
• instalacje sanitarne;
• instalacja wentylacji i klimatyzacji;
• instalacje elektryczne;
• instalacje niskoprądowe;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.5.) Wartość części: 617783,83 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dostawa (zakup) wyposażenia klubu seniora:• meble biurowe;
• meble wypoczynkowe;
• wyposażeni AGD;
• sprzęt komputerowy;
• sprzęt audiowizualny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39290000-1 - Wyposażenie różne
4.5.5.) Wartość części: 139663,54 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało
unieważnione na mocy art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych zgodnie, z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Uzasadnienie: Dnia 8 września 2021 roku o godz. 10:45 upłynął termin składania ofert na platformie zakupowej, gdzie prowadzono postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na adaptację części budynku przy ulicy Batorego we Wrześni na dzienny klub seniora: część 1 – adaptacja części budynku na klub seniora. Do wyznaczonego terminu nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym postępowanie zostaje
unieważnione.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych zgodnie, z którym Zamawiający unieważnia
postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Uzasadnienie: Dnia 8 września 2021 roku o godz. 10:45 upłynął termin składania ofert na platformie zakupowej, gdzie prowadzono postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na adaptację części budynku przy ulicy Batorego we Wrześni na dzienny klub seniora: część 2 – dostawa wyposażenia klubu seniora. Do wyznaczonego terminu nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione.
| 2021-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |