Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie łaźni w budynku zakwaterowania osadzonych A na terenie Zakładu Karnego w Zabrzu
Zakład Karny w Zabrzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175207
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00175207/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-09 09:53
- Lokalizacja
- Zabrze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a934cbb4-fb5a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6481120412
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175207 z dnia 2021-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie łaźni w budynku
zakwaterowania osadzonych A na terenie Zakładu Karnego w Zabrzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Zabrzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000321023
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księdza Pawła Janika 12
1.5.2.) Miejscowość: Zabrze
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-806
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 373 66 33
1.5.8.) Numer faksu: 32 370 67 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dkw_zk_zabrze@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl ,www.zp.sw.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie łaźni w budynkuzakwaterowania osadzonych A na terenie Zakładu Karnego w Zabrzu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a934cbb4-fb5a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175207
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00018755/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie łaźni w budynku zakwaterowania osadzonych A na terenie Zakładu Karnego w Zabrzu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147330/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-3/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 319444,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie łaźni w budynku zakwaterowania osadzonych A na terenie Zakładu Karnego w Zabrzu, 41-806 Zabrze, ul. Księdza Pawła Jani-ka 12, zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą Załącznik nr 5 do SWZ.
Ogólny zakres prac:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe,
b) roboty murarskie i tynkarskie oraz obudowywanie elementów płytami g-k,
c) roboty hydroizolacyjne,
d) roboty instalacyjne; wodna, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, wentylacji, elektryczne,
e) roboty malarskie,
f) pokrywanie podłóg i ścian płytkami,
g) roboty wykończeniowe i montażowe wewnętrzne
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 305227,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 305227,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 305227,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana TOMBUD, Tomasz Wojaczek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 272227307
7.3.3) Ulica: Niedobczycka 184b
7.3.4) Miejscowość: Rybnik
7.3.5) Kod pocztowy: 44-270
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 305227,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-24| 2021-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |