Budowa całorocznego targowiska gminnego w Orzyszu w systemie Zaprojektuj i wybuduj

Gmina Orzysz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00175558
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00175558/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-09 12:17
Lokalizacja
Orzysz, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9951b5b-cf6b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8491504380
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie targowisk zadaszonychRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie obiektów handlowychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne

Wykonawcy

1 przyznane

HUBERT BOGUSZEWSKIDubeninki, PL · lot 0
1 814 151,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175558 z dnia 2021-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa całorocznego targowiska gminnego w Orzyszu w systemie Zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Orzysz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671515

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 3

1.5.2.) Miejscowość: Orzysz

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-250

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 873070160

1.5.8.) Numer faksu: 873070950

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@orzysz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.orzysz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa całorocznego targowiska gminnego w Orzyszu w systemie Zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9951b5b-cf6b-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175558

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001851/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa całorocznego targowiska gminnego w Orzyszu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PROW na lata 2014-2020, Działanie: Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich. Poddziałanie:” Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury”, typ operacji: „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPF.271.2.2021.POS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1454479,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Budowa całorocznego targowiska gminnego w Orzyszu w systemie„Zaprojektuj i wybuduj”.1. Zakres prac obejmuje w szczególności:a) Opracowania projektowe:• Sporządzenie aktualnej mapy do celów projektowych obejmujących swoim zasięgiem obszar planowanego przedsięwzięcia wraz z inwentaryzacja terenu• Wykonanie badań podłoża gruntowego• Opracowanie dokumentacji projektowej wielobranżowej:konstrukcyjnej, instalacji elektrycznej, instalacji teletechnicznej, instalacji fotowoltaicznej,odprowadzanie wód opadowych, instalacji sanitarnej, drogowej i innej jeżeli będzie to konieczne•Sporządzenie projektu budowlanego wraz z wymaganymi prawem sprawdzeniami i zaopiniowaniem całości dokumentacji oraz informacją dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BiOZ)• Uzyskanie warunków technicznych przyłączenia mediów• Uzyskanie pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów kolidujących z obiektami inwestycji• Uzyskanie pozwoleń wodno-prawnych ( jeżeli będzie taka konieczność)• Uzyskanie decyzji środowiskowej ( jeżeli będzie taka konieczność)• Wykonanie projektów wykonawczych obejmujących wszystkie branże oraz przyłącza • Wykonanie projektu przebudowy zjazdu na ulicę wraz z projektem stałej organizacji ruchu• Wykonanie specyfikacji wyposażenia stałego i ruchomego obiektów• Wykonanie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót dla wszystkich rodzajów robót budowlanych• Sporządzenie audytu energetycznego dla obiektu• Uzyskanie, w imieniu Zamawiającego, prawomocnego pozwolenia na budowę w Starostwie Powiatowym• Wykonanie dokumentacji powykonawczej• Wykonanie niezbędnych pomiarów i odbiorów przez służby powiatowe• Uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie PINBb) Roboty budowlane• Wycinka drzew i krzewów• Sprawdzenie i ewentualne udrożnienie kanalizacji deszczowej • Wykopy i wymiana gruntu ( jeżeli wykonawca uzna za konieczne wymianę gruntu to należy to wkalkulować w cenę oferty)• Wykonanie robót budowlano-montażowych kompletnych obiektów budowlanych• Roboty wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne• Wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej• Wykonanie instalacji kanalizacji deszczowej• Wykonanie instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej ze wspomaganiem ogrzewania kolektorami słonecznymi• Wykonanie instalacji hydrantów zewnętrznych• wykonanie instalacji ogrzewania elektrycznego wraz z panelami fotowoltaicznymi• wykonanie instalacji oświetleniowej wewnętrznej i zewnętrznej•wykonanie instalacji elektrycznej zasilającej wraz z panelami fotowoltaicznymi • wykonanie instalacji antywłamaniowej, telewizji dozorowej ( telewizję dozorową należy zaprojektować i wykonać w oparciu przy użyciu kanałów teletechnicznych oraz technologii światłowodowej) oraz detekcji i sygnalizacji pożaru• budowa przyłączy technicznych do obiektu• budowa utwardzeń terenu• zagospodarowanie terenu zielonego• zakup, montaż i ustawienie wyposażenia stałego i ruchomego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (sopz) określa Program Funkcjonalno-Użytkowy Wytyczne dot. Projektowanego monitoringu określa Załącznik nr 9

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213141-3 - Roboty budowlane w zakresie targowisk zadaszonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45213112-1 - Roboty budowlane w zakresie obiektów handlowych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1814151,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1814151,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1814151,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemno-Transportowe Hubert Boguszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8471620350

7.3.3) Ulica: Łoje nr 11 lok. 2

7.3.4) Miejscowość: Dubeninki

7.3.5) Kod pocztowy: 19-504

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1814151,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 330 dni

2021-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane