Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj siłowni plenerowej oraz toru rowerowego przy ul. Reja w Wołominie
Gmina Wołomin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175453
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00175453/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-09 11:38
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2eeee8bc-e48e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1251333722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175453 z dnia 2021-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj siłowni plenerowej oraz toru rowerowego przy ul. Reja w Wołominie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 763 30 71
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj siłowni plenerowej oraz toru rowerowego przy ul. Reja w Wołominie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2eeee8bc-e48e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175453
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005329/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj siłowni plenerowej oraz toru rowerowego przy ul. Reja w Wołominie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114082/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.26.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj siłowni plenerowej oraz toru rowerowego przy ul. Reja w Wołominie w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa siłowni plenerowej oraz toru rowerowego przy ul. Reja w Wołominie.
W ramach inwestycji przewiduje się:
- wykonanie prac przygotawczych;
- budowę siłowni plenerowej;
- budowę nawierzchni toru rowerowego;
- budowę oświetlenia;
- budowę monitoringu;
- montaż drobnych form architektonicznych.
Szczegółowy opis zawiera SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art 255 pkt 3) przywołanej na wstępie ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty .Zamawiający informuje, że na sfinansowanie tego zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę brutto 260 415,60 zł . W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły 2 oferty. Zamawiający odrzucił ofertę Wykonawcy REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa , na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp, ponieważ Wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą. Natomiast cena najkorzystniejszej oferty ( 488 789,85 zł ) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnia powyższe postępowanie.
| 2021-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |