Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łączniku i OPS w Białej

Gmina Biała

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00175482
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00175482/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-09 11:49
Lokalizacja
Biała, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c82bab4c-0407-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7551912048
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175482 z dnia 2021-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łączniku i OPS w Białej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 10

1.5.2.) Miejscowość: Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-210

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 4388531

1.5.8.) Numer faksu: 774387679

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@biala.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.biala.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łączniku i OPS w Białej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c82bab4c-0407-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175482

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000401/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łączniku i OPS w Białej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO NA LATA 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157314/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKZP.271.16.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Wykonanie zadania w formule zaprojektuj – wybuduj obejmujące:
- wykonanie prac projektowych wskazanych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym,
- wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą źródeł ciepła na piece c.o. w układzie zamkniętym opalane biomasą ( pellet) 5 klasy oraz ecodesign 2020 oraz wykonaniem magazynu paliwa,
- docieplenie stropodachów :
• wełną mineralną w Szkole w Łączniku ( uwaga : zmiana w stosunku do PFU gdzie założono docieplenie poprzez wdmuchanie celulozy),
• wdmuchana celulozą (budynek OPS w Białej),
- docieplenie stropu pod poddaszem wełną mineralna (Przedszkole w Pogórzu),
- podłączenie istniejącej instalacji cwu do nowego kotła,
- wymiana drzwi wejściowych do budynków

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- opis przedmiotu zamówienia określony jest szczegółowo w Programie Funkcjonalno-użytkowym – załącznik 6 do SWZ oraz audytach energetycznych – załącznik nr 6a, 6b, 6c do SWZ
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Wykonawca zobligowany jest do :
- opracowanie dokumentacji powykonawczej obejmującej min.:
• dokumenty z przeprowadzonych badań i sprawdzeń,
• dokumenty potwierdzające jakość wbudowanych materiałów,
• dokumenty świadczące o dopuszczeniu wyrobów do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie,
• dokumentację geodezyjną zawierającą wyniki geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej oraz informację o zgodności usytuowania obiektu budowlanego z projektem zagospodarowania działki lub terenu lub odstępstwach od tego projektu, sporządzoną przez osobę wykonująca samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii oraz posiadającą odpowiednie uprawnienia zawodowe( jeżeli zajdzie taka konieczność),
• oświadczenia Kierownika Robót (zgodnie z ustawą Prawo budowlane),
• protokoły odbioru robót zanikających, instalacji, sieci, częściowe,
• zgłoszenia piecy c.o. (bądź innych elementów instalacji) do Urzędu Dozoru Technicznego wraz z uzyskaniem niezbędnych dopuszczeń i decyzji.

Zadanie dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 .

docieplenie stropodachu na szkole w Łączniku należy bezwzględnie ukończyć do dnia 15 października 2021 r. (wykonywane jednocześnie będzie nowe pokrycie dachowe).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta. Zamawiający odrzucił na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ofertę wykonawcy: Zakład Instalacji Sanitarnych i C.O Gaz Sebastian Marzotko Prężyna 57, 48-210 Biała.
Oferta nie została podpisana elektronicznie. Wszystkie dokumenty składające się na ofertę złożone za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej powinny zostać opatrzone podpisem kwalifikowanym, zaufanym lub osobistym. Podpis może zostać złożony bezpośrednio na pliku z ofertą wykonawcy lub na „paczce” dokumentów elektronicznych zawierających ofertę wykonawcy przed czynnością jej zaszyfrowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1887900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1887900,00 PLN

2021-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane