Remont alejek w parku osiedlowym
MIASTO OPOLE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175498
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00175498/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-09 11:54
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cbc7572-017f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7543009977
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175498 z dnia 2021-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont alejek w parku osiedlowym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Opole
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 53141266800000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek - Ratusz
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-015
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@um.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont alejek w parku osiedlowym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cbc7572-017f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175498
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000699/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Realizacja zadania w systemie zaprojektuj - wybuduj w zakresie remontu alejek w parku osiedlowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155110/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 202439,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont alejek w parku osiedlowym obejmuje:
1.1. Opracowanie dokumentacji technicznej.
1.2. Roboty ziemne:
a) skucie istniejącej nawierzchni asfaltowej w miejscach występowania widocznych pęknięć i ubytków na szerokość 1m w obie strony od istniejącego uszkodzenia,
b) usunięcie ewentualnych korzeni drzew i warstw nienośnych mogących mieć wpływ na trwałość remontowanych alejek na szerokość 1m w obie strony od istniejącego uszkodzenia,
c) wywóz i utylizacja odpadów budowlanych.
1.3. Roboty drogowe:
a) wykonanie wzmocnienia istniejącej nawierzchni poprzez sfrezowanie wierzchniej warstwy asfaltu i ułożenie nowej w przypadku nieuszkodzonej części alejek,
b) dostawa i montaż nowych obrzeży betonowych,
c) naprawa, umocnienie i zagęszczenie istniejącej podbudowy ścieżek (w miejscach występowania widocznych pęknięć i ubytków),
d) wykonanie nawierzchni z trwałego, odpornego na czynniki atmosferyczne asfaltu drobnoziarnistego.
1.4. Roboty teletechniczne: przebudowa (wymiana klapy, zlicowanie z nawierzchnią asfaltu) studni kablowych znajdujących się w granicach alejek rekreacyjnych (2 szt.).
1.5. Odtworzenie istniejącego zagospodarowania terenu (elementów małej architektury) oraz uszkodzonych w trakcie prowadzenia prac terenów zielonych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w terminie przewidzianym na składanie ofert nie została złożona żadna oferta.| 2021-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |