Poprawa dostępu do miejsc Pamięci Narodowej w obrębie cmentarza przy ul. Montwiłła w Grodzisku Mazowieckim
GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175347
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00175347/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-09 11:03
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6449d0db-e095-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5291745901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175347 z dnia 2021-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępu do miejsc Pamięci Narodowej w obrębie cmentarza przy ul. Montwiłła w Grodzisku Mazowieckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.grodzisk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępu do miejsc Pamięci Narodowej w obrębie cmentarza przy ul. Montwiłła w Grodzisku Mazowieckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6449d0db-e095-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175347
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010776/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.85 Poprawa dostępu do miejsc Pamięci Narodowej w obrębie cmentarza przy ul. Montwiłła w Grodzisku Mazowieckim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109750/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.70.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia: „Poprawa dostępu do miejsc Pamięci Narodowej w obrębie cmentarza przy ul. Montwiłła w Grodzisku Mazowieckim”
Podstawowy zakres robót objętych zamówieniem:
1) Roboty pomiarowe
• Obsługa geodezyjna w zakresie koniecznym do wykonania i odbioru robót ok. 1 100 m.
2) Roboty rozbiórkowe
• Rozbiórka nawierzchni chodników z kostki brukowej betonowej z podsypką, podbudową, obrzeżami betonowymi, wywiezieniem gruzu i ziemi ( kostka do ponownego wbudowania) – ok. 11m2
• Rozebranie podbudowy z kruszywa łamanego gr. 15 cm stabilizowanego mechanicznie – 11m 2
• Rozebranie obrzeży betonowych 6cmx20 cm wraz z ławą betonową – 21m
• Wywiezienie gruzu na odległość do 5 km na legalne składowisko dostępne dla Wykonawcy – 2,06 m3
3) Ustawienie obrzeży betonowych
• Ustawienie obrzeży betonowych chodnikowych 6x20 cm na ławie bet. C12/15 z oporem (obrzeża z rozbiórki) wraz z wykonaniem koniecznych robót ziemnych z wywiezieniem nadmiaru gruntu na legalne składowisko dostępne dla Wykonawcy – ok.21m
• Ustawienie obrzeży betonowych chodnikowych szarych 6 x 20 cm na ławie bet. C12/15 z oporem wraz z wykonaniem koniecznych robót ziemnych i wywiezieniem nadmiaru gruntu na legalne składowisko dostępne dla Wykonawcy – ok. 2 730 m
4) Wykonanie chodników o konstrukcji:
• Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo-piaskowej gr. 3 cm na podbudowie z kruszywa C90/3 grubości 15 cm wraz z wykonaniem koniecznych robót ziemnych i wywiezieniem nadmiaru gruntu na legalne miejsca dostępne dla Wykonawcy – ok. 11 m2 (kostka z demontażu)
• Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej szarej gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 3 cm na podbudowie z kruszywa C90/3 o grubości 15 cm wraz z wykonaniem koniecznych robót ziemnych i wywiezieniem nadmiaru gruntu na legalne składowisko dostępne dla Wykonawcy – ok. 666,20 m2
• Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej grafitowej gr 6 cm na podsypce cementowo – piaskowej gr. 3 cm na podbudowie z kruszywa C90/3 o grubości 15 cm wraz z wykonaniem koniecznych robót ziemnych i wywiezieniem nadmiaru gruntu na legalne składowisko miejsce dostępne dla Wykonawcy – ok. 789,10 m2
• Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej szarej gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 3 cm na podbudowie z kruszywa C90/3 o grubości 15 cm wraz z wykonaniem koniecznych robót ziemnych i wywiezieniem nadmiaru gruntu na legalne składowisko dostępne dla Wykonawcy – ok. 50 m2
• Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej grafitowej gr 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 3 cm na podbudowie z kruszywa C90/3o grubości 15 cm wraz z wykonaniem koniecznych robót ziemnych i wywiezieniem nadmiaru gruntu na legalne składowisko miejsce dostępne dla Wykonawcy – ok. 30m2
Przy kalkulacji cen jednostkowych poszczególnych robót należy uwzględnić koszty plantowania terenu wzdłuż nowo wybudowanych chodników.
1. Wykonawca oświadcza, że wszystkie wymienione wyżej okoliczności uwzględnił w cenie swojej oferty.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 422479,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 422479,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 422479,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.T.H.U. Pacholczyk Piotr Pacholczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5290015715
7.3.3) Ulica: Królewska 21
7.3.4) Miejscowość: Milanówek
7.3.5) Kod pocztowy: 05-822
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 422479,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-20| 2021-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |