Renowacja elewacji budynku Muzeum Regionalnego w Łukowie wraz z wymianą okien

POWIAT ŁUKOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00175286
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00175286/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-09 10:38
Lokalizacja
Łuków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77098d91-da47-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8251998135
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty renowacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty izolacyjneWznoszenie ogrodzeńTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie wyrobów metalowychRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeZewnętrzne czyszczenie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL SKWAREKŁuków,, PL · lot 0
996 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175286 z dnia 2021-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja elewacji budynku Muzeum Regionalnego w Łukowie wraz z wymianą okien

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁUKOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581825

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Łuków

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 257982203

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@starostwolukow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlukowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatlukowski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja elewacji budynku Muzeum Regionalnego w Łukowie wraz z wymianą okien

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77098d91-da47-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175286

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000504/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Renowacja elewacji budynku Muzeum Regionalnego wraz z wymiana okien

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont i renowacja elewacji budynku przy ul. Piłsudskiego 19 w Łukowie nr ewid. działki: 8585/4 wraz z wymianą okien i obejmuje w szczególności:
 roboty rozbiórkowe,
 roboty ziemne,
 roboty murarskie,
 roboty zbrojarskie,
 roboty betoniarskie,
 izolacje,
 roboty tynkarskie i okładzinowe,
 obróbki blacharskie,
 stolarkę okienną i drzwiową,
 elementy ślusarskie,
 roboty malarskie,
 roboty nawierzchniowe,
 wykonanie elewacji,
 wykonanie izolacji murów fundamentowych,
 wykonanie ogrodzeń,
 skucie tynków zewnętrznych,
 obróbki blacharskie kominów,
 dostarczenie i montaż okien drewnianych poddasza,
 renowację drzwi głównych,
 dostarczenie i montaż platformy schodowej dla osób niepełnosprawnych,
 wykonanie opaski przy budynku,
 wykonanie trawników, nasadzeń krzewów,
 roboty elektryczne – instalacje wnętrzowe, zasilające, instalacja odgromowa,
 przebudowę kablowych linii nN 0,4 kV kolidujących z remontem i renowacją elewacji budynku Muzeum Regionalnego w Łukowie.
 opracowanie tymczasowej organizacji ruchu dla ulicy Konwiktorskiej.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych, o których mowa w ust. 1, precyzuje specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, projekt budowlany oraz przedmiar robót budowlanych – załącznik nr 8.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 996000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 996300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 996000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAN-BUD Firma Remontowo-Budowlana Daniel Skwarek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251814862

7.3.3) Ulica: Niemcewicza

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty konserwatorskie w zakresie prac renowacyjnych elewacji obiektu budowlanego objętego ochroną konserwatora zabytków
Nazwa JAR-BUD Firma remontowo-budowlana Skwarek Jarosław

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 996000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane