Modernizacja odcinków DW 969 na terenie gminy Krościenko nad Dunajcem w m. Krośnica

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00182668
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00182668/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-16 12:11
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65e4e847-db27-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6772085382
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKamienica, PL · lot 0
971 778,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182668 z dnia 2021-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja odcinków DW 969 na terenie gminy Krościenko nad Dunajcem w m. Krośnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000588890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Głowackiego 56

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-085

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48124465700

1.5.8.) Numer faksu: +48124465702

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.gesiarz@zdw.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.zdw.krakow.pl/zamowienia-publiczne/ponizej-progow-unijnych.html?view=przetarg&id=5055

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami wojewódzkimi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja odcinków DW 969 na terenie gminy Krościenko nad Dunajcem w m. Krośnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65e4e847-db27-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182668

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003467/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja DW 969 na terenie gminy Krościenko nad Dunajcem - w m. Krośnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie zgłoszone jest do Programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej (EWT) w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020 - projekt nr PLSK.02.01.00-00-0201/19.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111200/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDW-DN-4-271-33/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 891005 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie robót budowlanych w zakresie modernizacji odcinka drogi wojewódzkiej nr 969 o długości 580 m (odc. 080 km 0+800 - km 1+380) w m. Krośnica.
Zadanie obejmuje:
- zabezpieczenie ciągłości ruchu drogowego i pieszego na czas robót (organizacja ruchu na czas robót: projekt wraz z opiniami i zatwierdzeniami, wykonanie, utrzymanie, likwidacja),
- frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej gr. do 4 cm,
- korytowanie w celu wzmocnienia krawędzi jezdni,
- wykonanie warstwy ulepszonego podłoża z gruntu stabilizowanego mechanicznie jako wzmocnienie krawędzi jezdni,
- wykonanie warstwy mrozoochronnej z mieszanki niezwiązanej,
- wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej,
- wykonanie warstwy podbudowy bitumicznej,
- wykonanie warstwy wzmacniającej z siatki szklano węglowej na połączeniu istniejącej jezdni poszerzenia,
- wykonanie warstwy wiążącej,
- wykonanie warstwy ścieralnej,
- uzupełnienie poboczy materiałem z frezowania,
- czyszczenie rowów przydrożnych oraz przepustów,
- remont dróg gminnych w granicach pasa drogowego DW 969,
- remont zjazdów w granicach pasa drogowego DW 969,
- wykonanie ścieku ulicznego z dwóch rzędów kostki na ławie betonowej w km 0+850 - km 1+380 na długości 530 m,
- demontaż barier drogowych,
- montaż barier drogowych,
- cięcia pielęgnacyjne drzew,
- zabezpieczenie i ewentualna przebudowa uzbrojenia terenu, kolidującego z prowadzonymi robotami wraz z opłatami za nadzór nad przebudową ze strony właścicieli sieci,
- wprowadzenie stałej organizacji ruchu: nowe oznakowanie poziome i oznakowanie pionowe, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
- inne roboty wynikające z projektów wykonawczych i docelowej organizacji ruchu,
- roboty wykończeniowe i porządkowe,
- wyznaczenie i montaż nowych słupków U-1,
- sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 971778,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1165960,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 971778,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIBUD Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 385498208

7.3.3) Ulica: Kamienica 1000

7.3.4) Miejscowość: Kamienica

7.3.5) Kod pocztowy: 34-608

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 971778,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2021-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane