Wymiana agregatu prądotwórczego w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Turku – modernizacja zasilania elektroenergetycznego w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Turku.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175686
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00175686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-09 12:57
- Lokalizacja
- Turek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9417eb28-f689-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6681580495
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne w budynkach
Wykonawcy
1 przyznane
JAROSŁAW MISZCZAKKoło, PL · lot 0
1 149 425,34 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175686 z dnia 2021-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana agregatu prądotwórczego w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Turku – modernizacja zasilania elektroenergetycznego w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Turku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000300050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poduchowne 1
1.5.2.) Miejscowość: Turek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 632805600
1.5.8.) Numer faksu: +48 632788400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital.turek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.turek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ www.szpital.turek.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana agregatu prądotwórczego w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Turku – modernizacja zasilania elektroenergetycznego w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Turku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9417eb28-f689-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00030641/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana agregatu prądotwórczego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00139988/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-TP-21/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest wymiana agregatu prądotwórczego w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Turku – modernizacja zasilania elektroenergetycznego w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Turku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej, tj.: specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, projekcie wykonawczym,
przedmiarze robót, specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1149425,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1295237,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1149425,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. "MISZBUD" Jarosław Miszczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661355430
7.3.3) Ulica: Przybyłów 4
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1149425,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |