Wykonanie robót w zakresie remontów bieżących dotyczących budynków: ZSP ul. Targowa 73A w Legionowie, PZSiPS ul. Jagiellońska 69 w Legionowie, LO ul. Piłsudskiego 26 w Legionowie
Powiat Legionowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00177099
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00177099/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 12:39
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0136a812-ce95-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5361597016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177099 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót w zakresie remontów bieżących dotyczących budynków: ZSP ul. Targowa 73A w Legionowie, PZSiPS ul. Jagiellońska 69 w Legionowie, LO ul. Piłsudskiego 26 w Legionowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Legionowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269858
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-119
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227640516
1.5.8.) Numer faksu: 227640566
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpu@powiat-legionowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiat-legionowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-legionowski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót w zakresie remontów bieżących dotyczących budynków: ZSP ul. Targowa 73A w Legionowie, PZSiPS ul. Jagiellońska 69 w Legionowie, LO ul. Piłsudskiego 26 w Legionowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0136a812-ce95-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177099
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001697/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Wykonanie remontów w szkołach: Zespole Szkół Ponadpodstawowych, Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych oraz Powaitowym Zespole Szkół Ogólnokształcących
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085289/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPU.272.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 270829,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe w branżach: budowlanej, elektrycznej i sanitarnej, placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest Powiat Legionowski tj.: 1) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych przy ul. Targowej 73A w Legionowie: a) remont hallu przylegającego do gabinetu Dyrektora na parterze budynku z likwidacją łazienki, b) wymiana wykładziny PCV na posadzkę z płyt gres w pomieszczeniu na parterze budynku użytkowanym na potrzeby pracowni gastronomicznej z rozebraniem ścian prowizorycznie wykonanego pomieszczenia, c) w ramach zakresu określonego lit. b, remont linii zasilającej rozdzielnię w pracowni wraz z montażem rozdzielni w związku z planowanym zwiększeniem mocy zamówionej na energię elektryczną, po realizacji projektu przyszłej przebudowy pomieszczenia na potrzeby pracowni gastronomicznej,
d) remont i wymiana rozdzielni głównej budynku zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, e) remont łazienki dla personelu na I piętrze budynku i pomieszczenia na pralkę automatyczną, f) wymiana wykładziny, klimatyzacji i malowanie w pracowni komputerowej, g) naprawa zarysowań ściany i filarków okiennych w korytarzu na parterze budynku wraz z malowaniem. 2) w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych przy ulicy Jagiellońskiej 69 w Legionowie: a) remont i wydzielenie pomieszczenia z przeznaczeniem dla potrzeb Intendenta, b) malowanie pomieszczenia stołówki uczniowskiej i hallu przy schodach na półpiętrze, c) likwidacja spuchleń tynku na ścianie łazienki na parterze naprzeciwko sali gimnastycznej,
d) wymiana drzwi z naświetlem do pomieszczenia sekretariatu. 3)w Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Piłsudskiego 26 w Legionowie: a) wymiana paneli podłogowych na wykładzinę PCV w pokoju nauczycielskim wraz z malowaniem i wymianą narożników oraz opraw oświetleniowych na oprawy LED, b) malowanie hallu na I piętrze wraz z korytarzem z wymianą opraw oświetleniowych na oprawy LED, c) wymiana zniszczonej okładziny z płytek gres schodów wyjścia ewakuacyjnego przy bramie od strony ulicy Dietricha.
2. Wymienione w ust. 1 roboty remontowe zostaną wykonane zgodnie z dokumentacją techniczną stanowiącą załączniki do SWZ, wg poniższego wykazu: 1) projekt wykonawczy „Remont w budynku Powiatowego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Legionowie”, w branżach: architektura i instalacje sanitarne – egz.1, instalacje elektryczne - egz.1, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, 2) projekt wykonawczy „Przebudowa i remont w budynku Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie”, branża: architektura i instalacje elektryczne - egz. 1, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ, 3) projekt wykonawczy „Remont w budynku Liceum Ogólnokształcącego w Legionowie, branża: architektura i instalacje elektryczne, egz.1, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ, 4) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót dotyczące robót objętych dokumentacją projektową w pkt 1 – 3, stanowiące załącznik nr 4 do SWZ, 5) przedmiary robót dotyczące robót objętych dokumentacją projektową w pkt 1 – 3, stanowiące załącznik nr 5, W/w załączniki stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zmówienia (SWZ). 3. Prace związane z wykonaniem otworu okiennego w remontowanym pomieszczeniu Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych przy ulicy Jagiellońskiej 69 w Legionowie są objęte decyzją o pozwoleniu na budowę, której kopia stanowi załącznik do nr 6. 4. W przypadku wystąpienia rozbieżności w załącznikach do SWZ przyjmuje się następującą hierarchię ważności dokumentów: 1) projekty budowlano-wykonawcze, 2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
3) przedmiary robót stanowiące materiał pomocniczy. 5. Zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, w celu zapewnienia poprawnego wykonania przedmiotu umowy, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, na okres realizacji zamówienia, osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia – pracowników, którzy będą wykonywać czynności faktycznie związane z przedmiotem zamówienia tj.: 1) malarz 2) monter systemów lekkiej zabudowy g-k 3) posadzkarz 4) monter instalacji sanitarnych, 5) monter instalacji elektroenergetycznych i elektrycznych. 6. Realizacja czynności wymienionych w ust. 6 polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320). Wymóg powyższy nie dotyczy samego Wykonawcy lub Podwykonawcy (w tym wspólników spółek osobowych), który osobiście realizować będzie wyżej wymienione czynności na zasadzie jednoosobowej działalności gospodarczej (samozatrudnienie). 7. Ustalenie wymiaru zatrudnienia Zamawiający zostawia w gestii Wykonawcy; 8. Sposób weryfikacji zatrudnienia ww. osób i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem ww. osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały zawarte we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 14.
9. Okres rękojmi wynosi 60 miesięcy od daty bezusterkowego odbioru końcowego robót lub daty usunięcia wad stwierdzonych w czasie odbioru robót.
10. Minimalny okres gwarancji wynosi 36 miesięcy od daty dokonania odbioru końcowego lub daty usunięcia wady/usterki stwierdzonej w czasie odbioru. Zaproponowanie w ofercie wydłużenia okresu gwarancji będzie dodatkowo punktowane zgodnie z zapisami rozdziału XXIII SWZ pt:. Opis kryteriów, którymi Zamawiający będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia tych kryteriów i sposobu oceny ofert. Zaproponowanie w ofercie okresu gwarancji krótszego niż 36 miesięcy będzie podstawą do odrzucenia oferty Wykonawcy. Jeżeli w ofercie nie będzie wskazania proponowanego okresu gwarancji, Zamawiający uzna, że Wykonawca udzieli minimalnego okresu gwarancji, bez przyznawania dodatkowych punktów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400555,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400555,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400555,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólno-Budowlane
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661416858
7.3.3) Ulica: Osiedle 3
7.3.4) Miejscowość: Nowy Modlin
7.3.5) Kod pocztowy: 05-180
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400555,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |