Sukcesywne wykonywanie robót murowo-tynkarskich i malarskich, napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175597
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00175597/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-09 12:29
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-420b79f2-f527-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8521850722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175597 z dnia 2021-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Sukcesywne wykonywanie robót murowo-tynkarskich i malarskich, napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 4613692
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/stbs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne wykonywanie robót murowo-tynkarskich i malarskich, napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-420b79f2-f527-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175597
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137839/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Tp 21/DZE/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie: robót budowlanych murowo-tynkarskich i malarskich, związanych z remontami budynków, lokali i przyległego terenu, napraw, wymiany i usuwanie awarii, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w zasobach własnych i zarządzanych przez Zamawiającego położonych na terenie Gminy Miasta Szczecin. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie realizował między innymi: 1) naprawy lub częściowej wymiany tynków łącznie z malowaniem; 2) szklenia okien i drzwi w pomieszczeniach wspólnego użytku oraz w lokalach nie zasiedlonych; 3) naprawy lub częściowej wymiany okładzin i ścianek GK łącznie z malowaniem; 4) naprawy lub wymiany podłoży pod posadzki; 5) naprawy glazury i terrakoty; 6) naprawy posadzek; 7) ocieplenia ścian i stropów; 8) przemurowywania, uzupełnienia i tynkowania kominów, ścian i ścianek oraz studzienek kanalizacyjnych; 9) osadzania kratek wentylacyjnych, drzwiczek wyciorowych, ościeżnic, obmurowywania ościeży i nadproży z wykonaniem tynków i malowaniem; 10) murowania obudów na pojemniki na śmieci lub ich naprawy; 11) naprawę schodów betonowych i murowanych; 12) drobne prace brukarskie; 13) uzupełniania ubytków uszkodzonych nawierzchni betonowych w obrębie nieruchomości (w tym podwórza); 14) wymiany płyt paździerzowych, wykładzin podłogowych w lokalach mieszkalnych; oraz inne, podobne rodzajowo prace. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa specyfikacja warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany Waldemar Szczukiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8520803548
7.3.3) Ulica: Jasna 47
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-777
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 416651,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-31| 2021-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |