Adaptacja pomieszczeń budynku na bibliotekę publiczną. Zadanie realizowane w ramach projektu „Biblioteka w Nowym Narcie na nowo”

Gminne Centrum Kultury w Jeżowem

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00195186
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00195186/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-28 14:56
Lokalizacja
Jeżowe, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f89e7df7-fb6f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8652259656
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF FURTAKJATA, PL · lot 0
208 272,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195186 z dnia 2021-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń budynku na bibliotekę publiczną. Zadanie realizowane w ramach projektu „Biblioteka w Nowym Narcie na nowo”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminne Centrum Kultury w Jeżowem

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 831216410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jeżowe

1.5.2.) Miejscowość: Jeżowe

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-430

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 158797188

1.5.8.) Numer faksu: 158794377

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gckjezowe@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gckjezowe.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gckjezowe.bip.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pomieszczeń budynku na bibliotekę publiczną. Zadanie realizowane w ramach projektu „Biblioteka w Nowym Narcie na nowo”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f89e7df7-fb6f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195186

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00085507/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont Biblioteki Publicznej w Nowym Narcie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147739/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.IN.01.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 178434,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Demontaże i wyburzenia (demontaż miski ustępowej, demontaż umywalki, demontaż zlewu, demontaż grzejników żeliwnych, kucie muru, wykucie ościeżnic okiennych i drzwiowych, rozbiórka konstrukcji z cegły, rozbrajanie posadzek z płytek, skucie nierówności, demontaż instalacji sanitarnych, demontaż instalacji elektrycznych, usunięcie gruzu i ziemi, transport gruzu samochodem)
2. Drzwi zewnętrzne (osadzenie drzwi zewnętrznych aluminiowych oraz stalowych)
3. Podłoga (gruntowanie podłoży, wyrównanie podłoża samopoziomującą zaprawą, posadzki z płytek, posadzki z wykładzin z tworzyw sztucznych oraz listwy)
4. Ściany (wykonanie ścian działowych, wykonanie nadproża, uzupełnienie tynków, licowanie ścian płytkami, malowanie farbami, gładzie z gipsu szpachlowego wykonywane ręcznie, obsadzenie kratki wentylacyjnych, udrożnienie przewodów kominowych, wykonanie przewodów wentylacyjnych
5. Drzwi wewnętrzne (montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicami)
6. Sufity (uzupełnienie tynków, malowanie, gładzie z gipsu szpachlowego)
7. Biały montaż ( zamontowanie umywalek, misek ustępowych, pisuarów, zlewozmywaku, zamontowanie uchwytów dla osób niepełnosprawnych)
8. Schody wejściowe:
Prace przygotowawcze (demontaż i ponowny montaż barierki, skucie nierówności, gruntowanie podłoży, wykonanie warstwy wyrównującej)
Spocznik ( wykonanie posadzki z płyt granitowych, cokolików płytowych z płytek granitowych)
Bieg ( wykonanie okładziny schodów z płyt granitowych)
9. Podjazd dla niepełnosprawnych ( wykonanie wykopów, ław fundamentowych, ścian bocznych pochylni, podkładów, chodnika z kostki brukowej betonowej, balustrady nierdzewnej)
10. Utwardzenie terenu (rozebranie nawierzchni z kostki brukowej, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, wykonanie placu z kostki brukowej betonowej)
11. Instalacje elektryczne (wstawienie nowej tablicy, wykonanie nowej instalacji elektrycznej wewnętrznej i oświetlenia zewnętrznego, montaż osprzętu)
12. Instalacja wod-kan, c.o. ( wykonanie nowej instalacji wod-kan, ogrzewania gazowego, montaż kotła gazowego i grzejników)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208272,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220033,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208272,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Budowlane Krzysztof Furtak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 602-00-71-992

7.3.3) Ulica: Jata 26

7.3.4) Miejscowość: Jeżowe

7.3.5) Kod pocztowy: 37-430

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Instalacje elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208272,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Adaptacja pomieszczeń budynku na bibliotekę publiczną. Zadanie realizowane
w ramach projektu „Biblioteka w Nowym Narcie na nowo”
Narodowe Centrum Kultury. Zadanie dofinansowane ze środków pozostających w dyspozycji ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego INFRASTRUKTURA DOMÓW KULTURY 2021
2021-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane