Budowa sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Koszalin, gmina Koszalin, powiat Koszalin, województwo zachodniopomorskie na dz. nr 125 obręb 0018 Miasto Koszalin
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176154
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-09 15:03
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fba76603-f37f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176154 z dnia 2021-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Koszalin, gmina Koszalin, powiat Koszalin, województwo zachodniopomorskie na dz. nr 125 obręb 0018 Miasto Koszalin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 15A
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-411
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.koszalin@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Koszalin, gmina Koszalin, powiat Koszalin, województwo zachodniopomorskie na dz. nr 125 obręb 0018 Miasto Koszalin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fba76603-f37f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009781/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Koszalin, gmina Koszalin, powiat Koszalin, województwo zachodniopomorskie na dz. nr 125 obręb 0018 Miasto Koszalin’’
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134558/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KOS.WOP.SZP.260.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Koszalin, gmina Koszalin, powiat Koszalin, województwo zachodniopomorskie na dz. nr 125 obręb 0018 Miasto Koszalin. Zakres robót budowlanych obejmuje:
• wykopy w gruncie kategorii III wykonywane koparkami przedsiębiernymi o pojemności łyżki 0,60m3,
• wykonanie podsypki pod rurami kanalizacji deszczowej,
• montaż rur kanalizacji deszczowej oraz podejścia do wpustów,
• montaż zaślepek, korków,
• wykonanie nadsypki nad rurami kanalizacji deszczowej,
• osadzenie studzienek kanalizacyjnych,
• wykonanie osadników,
• wykonanie studni włazowych,
• zagęszczenie nasypów,
• wykonanie prób szczelności instalacji,
• rozebranie nawierzchni asfaltowej,
• rozebranie nawierzchni z płyt betonowych (trylinka),
• rozebranie krawężników betonowych,
• rozebranie chodników z płyt betonowych,
• rozebranie słupów bramowych wykonanych z cegły,
• osadzenie krawężników,
• wykonanie nawierzchni z kostki brukowej prostokątnej,
• wywiezienie odpadów porozbiórkowych.
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Koszalinie informuje, że wprowadza zmiany w części opisowej oraz graficznej projektu budowlanego, stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający udostępnia skorygowany projekt budowlany na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Powyższe zmiany stanowią integralną część SWZ i należy je uwzględnić w przygotowywanych ofertach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258284,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332100 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAZIMIERZ GOZDAL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8391793605
7.3.3) Ulica: POMIŁOWO 22A
7.3.4) Miejscowość: SŁAWNO
7.3.5) Kod pocztowy: 76-100
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293970,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Pierwotnie jako najkorzystniejszą wybrano ofertę PBI SPECTRUM T. LISOWSKI Ł. GMEREK S.C. na kwotę 258.284,75 zł brutto, jednak wykonawca w przeddzień podpisania umowy złożył oświadczenie o odstąpieniu od jej podpisania.| 2021-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |