Wykonanie prac konserwacyjnych zbiornika wodnego Cedzyna

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00176142
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00176142/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-09 15:00
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a662d44a-f5e6-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

Wykonawcy

1 przyznane

BRAZO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
694 987,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176142 z dnia 2021-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac konserwacyjnych zbiornika wodnego Cedzyna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.kotarba@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.przetargi.wody.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Osoba Prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac konserwacyjnych zbiornika wodnego Cedzyna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a662d44a-f5e6-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176142

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138573/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KR.ROZ.2810.103.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia są roboty budowalne polegająca na wykonaniu prac konserwacyjnych zbiornika wodnego Cedzyna” zgodnie z opracowaną przez firmę Etrom, ul. Sienkiewicza 42, 25-507 Kielce dokumentacją techniczną pn.: „Naprawa dylatacji na zbiorniku wodnym Cedzyna” oraz robotami uzupełniającymi. Zakres przedmiotowy realizacji robót określa powyższa dokumentacja obejmująca:
- rysunki z rozwiązaniami technicznymi,
- przedmiary robót, które mają charakter informacyjny
- część opisowa
która stanowi załącznik nr 1 – jako opis przedmiotu zamówienia do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia .
oraz - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, która stanowi załącznik nr 2 do SWZ.

W zakresie prac ujętych w w/w zadaniu wchodzi m.in.:
 naprawa dylatacji na skarpie prawej odwodnej zapory czołowej, części nadwodnej w hm 0+00 – 1+35,
 wykonanie odprowadzenia wody z drenażu przez schody
 wykonanie zabezpieczenia skarpy rzeki przed wysiąkami wody(bezpośrednio poniżej jazu),
 wykonacie przeglądu instalacji elektrycznej oświetlenia przy jazie (zewnętrzne
 i wewnętrzne) na zbiorniku wodnym, wraz z usunięciem awarii + protokół
z wykonanych czynności podpisany przez osobę posiadającą stosowne uprawnienia,
 wykonanie przeglądu i konserwacja systemu monitoringu na zbiorniku tj. wymiana zasilacza do kamer, przeczyszczenie kamer, konserwacja okablowania oraz wymiana dysku o pojemności 4 tb. + protokół z wykonanych czynności.

Ewentualne szkody wynikłe z realizacji zamówienia i ich usunięcie leży po stronie Wykonawcy na jego koszt i ryzyko, w tym także ewentualne roszczenia osób trzecich w związku z realizacją przedmiotowego zamówienia. Odpady powstałe w czasie prowadzenia prac należy zagospodarować we własnym zakresie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dowody utylizacji przedmiotowych odpadów należy przekazać Zamawiającemu nie później niż do dnia odbioru końcowego.
Przedmiot zamówienia należy wykonać na warunkach określonych w SWZ oraz zgodnie z:
 wzorem umowy,
 obowiązującymi przepisami BHP,
 Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,
 „Katalogiem dobrych praktyk w zakresie robót hydrotechnicznych i prac utrzymaniowych”. Dokument dostępny na stronie internetowej:
https://www.gov.pl/web/klimat/katalog-dobrych-praktyk-w-zakresie-robot-hydrotechnicznych

Na wykonane roboty Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę zarówno dla rękojmi jak i gwarancji jakości minimum 24 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 694987,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 694987,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 694987,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Brazo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9592039270

7.3.3) Ulica: ul. Mielczarskiego 121

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-611

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych i Rekultywacji Sp. J.
M. Siemaszek, A.Gancarz ul. Portowa 14
27-600 Sandomierz

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 694987,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-01
2021-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane