wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.:Wymiana 2 szt. dźwigów osobowych nr 1 i nr 2 znajdujących się w budynku użyteczności publicznej położonym w Łodzi przy ul.Sienkiewicza 3
Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176372
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176372/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 08:12
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69a1b2f2-d914-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7251913109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176372 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.:Wymiana 2 szt. dźwigów osobowych nr 1 i nr 2 znajdujących się w budynku użyteczności publicznej położonym w Łodzi przy ul.Sienkiewicza 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100134708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kamińskiego 7/9
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-427
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 42 205 58 71
1.5.8.) Numer faksu: 42 2055873
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@znwl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znwl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.znwl.pl; http://www.znwl.samorzady.pl; https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Łódzki Wschodni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251838572
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 3
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-113
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 42 633 71 91 (sekretariat), 42 205 03 00 (kancelaria)
1.5.8.) Numer faksu: 42 632 93 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@lodzkiwschodni.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodzkiwschodni.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.:Wymiana 2 szt. dźwigów osobowych nr 1 i nr 2 znajdujących się w budynku użyteczności publicznej położonym w Łodzi przy ul.Sienkiewicza 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69a1b2f2-d914-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176372
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000757/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wymiana 2 sztuk dźwigów osobowych nr 1 i nr 2 znajdujących się w budynku użyteczności publicznej położonym w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100267/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.298.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 691056,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.: Wymiana 2 szt. dźwigów osobowych nr 1 i nr 2 znajdujących się w budynku użyteczności publicznej położonym w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 3 wraz z usługami konserwacji w okresie trwania gwarancji.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- wykonanie dokumentacji technicznej wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych zgód pozwoleń,
- dostarczenie oraz wymiana 2 szt. dźwigów osobowych nr 1 i nr 2,
- wykonanie dokumentacji powykonawczej, w tym rozruch oraz ocena zgodności oraz rejestracja przez Urząd Dozoru Technicznego,
- usługi konserwacji dźwigów nr 1 i nr 2 w okresie trwania gwarancji,
- prace wykończeniowe.
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym Załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 976620,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1098000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 976620,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Liftprojekt Inżynieria Dźwigowa Paweł Rafalik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 140966984
7.3.3) Ulica: Kalinowo 86
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-304
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 976620,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |