Przebudowa drogi pow. Nr 1093R relacji Tarnobrzeg - stacja kolejowa Grębów w zakresie budowy chodnika w miejscowości Furmany od istniejącego chodnika w kierunku m. Poręby Furmańskie - etap I
Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176485
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176485/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 09:10
- Lokalizacja
- Nowa Dęba, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6defaa9e-e86b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8671974785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176485 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi pow. Nr 1093R relacji Tarnobrzeg - stacja kolejowa Grębów w zakresie budowy chodnika w miejscowości Furmany od istniejącego chodnika w kierunku m. Poręby Furmańskie - etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnobrzeski - Zarząd Dróg Powiatu Tarnobrzeskiego z siedzibą w Nowej Dębie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 831205339
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 20
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Dęba
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-460
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 846 4910
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpt@tarnobrzeski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zdpt.nowadeba.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi na terenie powiatu tarnobrzeskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi pow. Nr 1093R relacji Tarnobrzeg - stacja kolejowa Grębów w zakresie budowy chodnika w miejscowości Furmany od istniejącego chodnika w kierunku m. Poręby Furmańskie - etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6defaa9e-e86b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176485
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00022218/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1093R relacji Tarnobrzeg - stacja kolejowa Grębów w zakresie budowy chodnika w m. Furmany od istniejącego chodnika w kierunku m. Poręby Furmańskie - etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119429/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZD.2620.03.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty pomiarowe przy powierzchniowych robotach ziemnych – koryta pod nawierzchnie jezdni wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej: 0,02 ha
Usuwanie warstw ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 15 cm za pomocą spycharek: 400 m2
Rozebranie nawierzchni żwirowej oraz gruntowej na zjazdach: 15 m2
Rozebranie nawierzchni z mas mineralno - bitumicznych gr. 8 cm wraz z podbudową gr. 20 cm: 8,25 m2
Rozebranie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm na podsypce cem. - piask., spoiny wypełnione piaskiem: 29 m2
Rozebranie obrzeży trawnikowych o wymiarach 8x30 cm na podsypce piaskowej: 28 m
Rozebranie przepustów rurowych - rury betonowe o śr. 30 - 40 cm: 20 m
Rozebranie przepustów rurowych - ścianki czołowe prefabrykowane i monolityczne: 6 szt.
Rozebranie umocnienia rowów z płyt ażurowych typu Meba na podsypce piaskowej: 18 m2
Roboty ziemne wykonywane koparkami przedsiębiernymi o poj .łyżki 0.15 m3 w gr.kat. I-II z transportem urobku na odległość do 1 km samochodami samowyładowczymi: 150 m3
Zasypanie wykopów pod rów kryty spycharkami z zagęszcz. mechanicznym spycharkami (gr. warstwy w stanie luźnym 30 cm) - kat.gr. III (materiał z dowozu): 210 m3
Koryta wykonywane mechanicznie gł. 30 cm w gruncie kat. II-VI – chodnik: 252 m2
Koryta wykonywane mechanicznie gł. 40 cm w gruncie kat. II-VI zjazdy: 46,5 m2
Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne chodnika i zjazdów: 298,5 m2
Warstwy odsączające z piasku wykonane i zagęszczane mechanicznie o gr.10 cm: 298,500 m2
Warstwa dolna podbudowy z kruszyw łamanych gr. 15 cm z mieszanki mineralnej 0/63 mm: 46,5 m2
Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych gr. 15 cm z mieszanki mineralnej 0/32 mm: 298,5 m2
Zjazd z kostki brukowej betonowej bezfazowej gr. 8 cm na podsypce cem. - piask. 1:4 gr. 4 cm z wypełnieniem spoin piaskiem – kostka kolorowa: 46,5 m2
Chodnik z kostki brukowej betonowej bezfazowej gr. 8 cm na podsypce cem. - piask. 1:4 gr. 4 cm z wypełnieniem spoin piaskiem – kostka kolorowa 20%: 252 m2
Krawężniki betonowe wystające i obniżone o wym. 15x30 cm na ławie betonowej z oporem, beton C12/15: 203 m
Obrzeża betonowe wystające i obniżone o wym. 8x30 cm na ławie betonowej z oporem, beton C12/15, spoiny wypełnione zaprawą cementową: 188 m
Koryta wykonywane mechanicznie gł. 40 cm w gruncie kat. II-V: 8,25 m2
Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne poszerzenia: 8,25 m2
Warstwy odsączające z piasku wykonane i zagęszczane mechanicznie o gr.15 cm: 8,25 m2
Warstwa dolna podbudowy z kruszyw łamanych gr. 25 cm z mieszanki mineralnej 31,5/63 mm: 8,25 m2
Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC11W 50/70 grubości 4 cm: 8,25 m2
Nawierzchnie ścieralna z betonu asfaltowego AC11S 50/70 grubości 4 cm: 8,25 m2
Podbudowy betonowe C 16/20 gr.20 cm pielęgnowane piaskiem i wodą - pod ściek z kostki: 37,6 m2
Ściek przykrawężnikowy z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm, podsypka cementowo - piaskowa gr. 3 cm z wypełnieniem spoin piaskiem, kostka szara wraz z cięciem krawędzi nawierzchni asfaltowej: 37,6 m2
Studzienki ściekowe uliczne betonowe o śr. 500 mm z osadnikiem (wpusty uliczne krawężnikowe, boczne): 5 kpl.
Studnie inspekcyjne betonowe śr. 100 cm: 5 szt.
Przykanaliki z rur PE SN8 śr. 160 mm: 10 m
Kanały rurowe - podłoża z materiałów sypkich o gr. 10 cm: 98,5 m2
Kolektor odwodnienia drogi z rur PE SN8 śr. 315 mm: 197 m
Umocnienie skarp przy wylotach kanałów: 2 szt.
Poręcze ochronne sztywne z pochwytem i przeciągiem z rur śr. 60 i 38 mm o rozstawie słupków z rur śr. 60 mm co 1.5 m: 6 m
Humusowanie skarp z obsianiem przy grubości warstwy humusu 5 cm: 376 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196799,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275000,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106799,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe PRIMA-BUD Andrzej Sobczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 830309232
7.3.3) Ulica: ul. Wiśniowa 5A
7.3.4) Miejscowość: Sandomierz
7.3.5) Kod pocztowy: 27-600
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196799,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |