Budowa drogi na terenie wsi Jabłonowo na dz. nr 162, gmina Ujście
GMINA UJŚCIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176438
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176438/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 08:50
- Lokalizacja
- Ujście, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e970340-eadb-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7642612599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176438 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi na terenie wsi Jabłonowo na dz. nr 162, gmina Ujście
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UJŚCIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791253
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wiosny Ludów 2
1.5.2.) Miejscowość: Ujście
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-850
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672840003
1.5.8.) Numer faksu: 672840151
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ujscie@ujscie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ujscie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.ujscie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi na terenie wsi Jabłonowo na dz. nr 162, gmina Ujście2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e970340-eadb-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176438
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000941/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa drogi na terenie wsi Jabłonowo na dz. nr 162, gmina Ujście
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123785/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 187744,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowana do realizacji długość wynosi 200,00 mb na odcinku od 0+000,00 km do 0+200,00 km. Projektowana droga położona jest w powiecie pilskim na obszarze gminy Ujście w miejscowości Jabłonowo. Istniejąca droga posiada nawierzchnię z kruszywa łamanego o szerokości 2,70 – 5,50 m. W km 0+039,25 zlokalizowany jest przepust o średnicy o 900 mm. Odwodnienie istniejącej nawierzchni odbywa się powierzchniowo w granicach działki pasa drogowego. Wzdłuż istniejącej drogi zlokalizowane są sieci infrastruktury technicznej. Początek projektowanej przebudowy przyjęto na końcu istniejącej nawierzchni z kostki betonowej, natomiast koniec na wysokości budynku nr 55 (strona lewa). Całą projektowaną trasę maksymalnie wpisano w jej istniejący przebieg, wprowadzając jedynie drobne korekty wynikające z konieczności wprowadzenia normatywnych parametrów geometrii trasy. Zakres prac obejmuje roboty ziemne, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm gr. 20 cm, wykonanie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm. na podsypce cementowo-piaskowej gr 5 cm. oraz wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm gr. 10cm. Szerokość projektowanej jezdni przyjęto 5,00 m wraz z obustronnymi poboczami o szerokości 2 x 0,75 m. Nawierzchnię projektowanej jezdni zaprojektowano z kostki betonowej gr. 8 cm. Natomiast poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 10 cm. Obramowanie jezdni zaprojektowano z opornika betonowego o wymiarach 12x25 cm. (światło 0 cm.) ustawionego na ławie betonowej z betonu C 12/15. Odwodnienie projektowanej jezdni zaprojektowano jako powierzchniowe w granicach istniejącego pasa drogowego. Projektowane odwodnienie nie powoduje negatywnego oddziaływania na warunki gruntowo-wodne przyległych działek.
Roboty budowlane realizowane będą na podstawie zgłoszenia robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206360,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292399,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206360,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. „Piaskowiec” Andrzej Gorlaszyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570154799
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 48
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.5) Kod pocztowy: 64-920
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206360,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |