Wymiana istniejącego naświetla dachowego w budynku nr 2, Oddział Kliniczny Radioterapii.
Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176789
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176789/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 11:01
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-571d4e4d-1165-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8512537776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176789 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana istniejącego naświetla dachowego w budynku nr 2, Oddział Kliniczny Radioterapii.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000817391
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzałowska 22
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-730
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 914251409
1.5.8.) Numer faksu: 914251406
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@onkologia.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://onkologia.szczecin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana istniejącego naświetla dachowego w budynku nr 2, Oddział Kliniczny Radioterapii.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-571d4e4d-1165-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176789
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004271/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie nowego naświetla dachowego w holu budynku nr 2 – Oddziału Klinicznego Radioterapii.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie zostanie przeprowadzone w trybie z wolnej ręki, na podstawie art. 305 punkt 2 Ustawy z dnia 11 września 2019 – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019, poz. 2019 z późn.zm.), ponieważ w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nr TP-13/21 nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: TP-13/21
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR-1/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 287451,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejącego naświetla dachowego w budynku nr 2, Oddział Kliniczny Radioterapii w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii przy ul. Strzałowskiej 22 w Szczecinie. Budynek posadowiony jest na nieruchomości oznaczonej, jako działka ewidencyjna nr 32/8, obręb 3089, dla której urządzona jest i prowadzona przez Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie księga wieczysta nr SZ1S/00111508/4.
Wartość zamówienia nie przekracza progów unijnych, o których mowa w art. 3 ustawy PZP.
2. Kod i nazwa wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
71240000 – 2: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
45215140 – 0: Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
45000000 – 7: Roboty budowlane
45111100 – 9: Roboty w zakresie burzenia
45111220 – 6: Roboty w zakresie usuwania gruzu
45220000 – 7: Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne
45262400 – 5: Wznoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45300000 – 0: Roboty w zakresie instalacji budowlanych
45320000 – 6: Roboty izolacyjne
45261210 – 9: Wykonywanie pokryć dachowych
45400000 – 1: Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
44212310 – 5: Rusztowania
3. Opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty:
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik Nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia,
2) Dokumentacja projektowa budowlana – Załącznik Nr 2 do opisu przedmiotu zamówienia,
3) Przedmiar robót – Załącznik Nr 3 do opisu przedmiotu zamówienia,
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – Załącznik Nr 4 do opisu przedmiotu zamówienia.
Dokumentacja projektowa opracowana została przez Pracownię projektową
New Architekci s.c. J. Nesterowicz, A. Waś, ul. Królowej Korony Polskiej 24,
70-486 Szczecin.
4. Inwestycja objęta jest pozwoleniem na budowę: Decyzja nr 1436/20 z dnia 05.11.2020 roku wydana przez Prezydenta Miasta Szczecina.
5. Zakres przedmiotu umowy obejmuje wszelkie prace wynikające z powyżej przywołanych dokumentów chociażby nie były w nich jednoznacznie wyartykułowane. Załączone przedmiary robót mają charakter pomocniczy, a zobowiązanie WYKONAWCY obejmuje wszelkie prace wynikające z przywołanych dokumentów.
Dokumenty zawarte w załącznikach wymienionych w punkcie 3, należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się i wyjaśniające. W przypadku jakiejkolwiek rozbieżności lub wieloznaczności WYKONAWCA z powołaniem się na taką okoliczność nie może ograniczać ani zakresu zamówienia, ani zakresu należytej staranności.
6. Po zdemontowaniu istniejącego naświetla dachowego WYKONAWCA zobowiązany jest do wykonania tymczasowego zabezpieczenia miejsca prowadzenia prac do czasu zamontowania nowego naświetla, w celu uniknięcia ewentualnie powstałych szkód w wyniku wystąpienia niesprzyjającymi warunków atmosferycznych (przede wszystkim przed opadami deszczu).
W przypadku niewykonania zabezpieczenia lub jego niewłaściwego wykonania WYKONAWCA zobowiązany będzie do usunięcia szkody na osobach lub w mieniu powstałych w wyniku niewykonania lub nienależytego wykonania przedmiotowego zobowiązania, w szczególności poprzez przywrócenie na swój koszt uszkodzonych elementów budynku do stanu pierwotnego.
7. WYKONAWCA zobowiązany jest do ustawienia rusztowania w miejscu wyznaczonym przez ZAMAWIAJĄCEGO, które będzie służyło do poruszania się pomiędzy dachem a terenem oraz do transportu narzędzi i materiałów na dach.
Zabrania się transportu i komunikacji na dach przez wyłazy dachowe znajdujące się na klatkach schodowych w budynku.
8. WYKONAWCA zobowiązany jest do zorganizowania zaplecza socjalnego dla pracowników oraz magazynowego, w którym będzie przechowywał wszystkie materiały i narzędzia niezbędne do realizacji zamówienia.
ZAMAWIAJĄCY nie dysponuje pomieszczeniami socjalnymi i magazynowymi, które mogły by zostać udostępnione WYKONAWCY.
9. Roboty budowlane wykonywane będą na czynnym obiekcie. ZAMAWIAJĄCY przewiduje wystąpienie konieczności wykonywania uciążliwych prac w dni wolne od pracy po wcześniejszym uzgodnieniu tego zamiaru z ZAMAWIAJĄCYM.
W części pomieszczeń od poniedziałku do piątku prowadzone są naświetlania, w związku z powyższym zakazuje się poruszania poza strefą prowadzenia prac. Poruszanie możliwe jest tylko w strefie oznaczonej kolorem zielonym zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do opisu przedmiotu zamówienia.
10. Miejsce realizacji zamówienia: budynek Oddziału Klinicznego Radioterapii na terenie Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie, przy ul. Strzałowskiej nr 22.
11. ZAMAWIAJĄCY, w oparciu o postanowienie art. 95 ust. 1 i 2 Ustawy, ustala następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegające na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy:
1) roboty budowlane,
2) pełnienie funkcji kierownika budowy.
12. Informacja o obowiązku osobistego wykonania przez WYKONAWCĘ kluczowych części zamówienia:
ZAMAWIAJĄCY wymaga osobistego wykonania przez WYKONAWCĘ robót montażowych dotyczących naświetla dachowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45000000-7 - Roboty budowlane
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 418122,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418122,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 418122,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: D.O.D. System sp. z o.o. sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 360318140
7.3.3) Ulica: Modra 24
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-220
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 418122,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |