Modern dróg gminnych w zakresie: „Moder sześciu odci dróg na terenie Gminy Rzezawa w roku 2021 r.”
Gmina Rzezawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176475
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176475/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 09:07
- Lokalizacja
- Rzezawa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f63437de-df10-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8681021294
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176475 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modern dróg gminnych w zakresie: „Moder sześciu odci dróg na terenie Gminy Rzezawa w roku 2021 r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzezawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 21
1.5.2.) Miejscowość: Rzezawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-765
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48146484800
1.5.8.) Numer faksu: +48146488550
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rzezawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzezawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modern dróg gminnych w zakresie: „Moder sześciu odci dróg na terenie Gminy Rzezawa w roku 2021 r.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f63437de-df10-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176475
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002039/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja dróg gminnych 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107211/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RID.ZP.271.1.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja dróg gminnych w zakresie: „Modernizacji sześciu odcinków dróg na terenie Gminy Rzezawa w roku 2021 r.”
Zakres przedmiotu zamówienia:
1. Modernizacja drogi w miejscowości Jodłówka – działka nr 521/2
mechaniczne wykonanie podbudowy grubości 10 cm. z kruszywa łamanego fr. 31,5/63 mm klinowanego fr. 5/31,5 mm = 330 m2 (110 m x 3m)
mechaniczne wykonanie nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej o grubości 5 cm. po zawałowaniu = 330 m2 (110m x 3,0 m)
wyrównanie poboczy kruszywem drogowym frakcji 0/31,5 mm. z zagęszczeniem mechanicznym, śr. grubość 15 cm = 66 m2 (110m x 2 x 0,3 m)
2. Modernizacja drogi w miejscowości Rzezawa ul. Wąska – dz. nr 844
mechaniczne wykonanie podbudowy grubości 10 cm. z kruszywa łamanego fr. 31,5/63 mm klinowanego fr. 5/31,5 mm = 698 m2 (230 m x 3m)+ (3mx2m)+ (2mx1m)
mechaniczne wykonanie nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej o grubości 5 cm. po zawałowaniu = 698 m2 (230m x 3,0 m)+(3mx2m)+ (2mx1m)
wyrównanie poboczy kruszywem drogowym frakcji 0/31,5 mm. z zagęszczeniem mechanicznym, śr. grubość 15 cm = 138 m2 (230m x 2 x 0,3 m)
3. Modernizacja drogi w miejscowości Rzezawa ul. Brzozowa – dz. nr 748/2 i 749/1
mechaniczne wykonanie podbudowy grubości 10 cm. z kruszywa łamanego fr. 31,5/63 mm klinowanego fr. 5/31,5 mm = 1002 m2 (334 m x 3m)
mechaniczne wykonanie nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej o grubości 5 cm. po zawałowaniu = 1002 m2 (334m x 3,0 m)
wyrównanie poboczy kruszywem drogowym frakcji 0/31,5 mm. z zagęszczeniem mechanicznym, śr. grubość 15 cm = 200,4m 2 (334m x 2 x 0,3 m)
4. Modernizacja drogi w miejscowości Rzezawa ul. Osiedlowa – dz. nr 586/36
mechaniczne wykonanie podbudowy grubości 10 cm. z kruszywa łamanego fr. 31,5/63 mm klinowanego fr. 5/31,5 mm = 135m2 (44 m x 3m)+ (1,5 m x 2m)
mechaniczne wykonanie nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej o grubości 5 cm. po zawałowaniu = 135m2 (44m x 3m)+ (1,5m x 2m)
wyrównanie poboczy kruszywem drogowym frakcji 0/31,5 mm. z zagęszczeniem mechanicznym, śr. grubość 15 cm = 26,4 m2 (44m x 2 x 0,3 m)
5. Modernizacja drogi w miejscowości Krzeczów ul. Okulicka – dz. 898/7
mechaniczne wykonanie podbudowy grubości 10 cm. z kruszywa łamanego fr. 31,5/63 mm klinowanego fr. 5/31,5 mm = 340,5 m2 (96 m x 3,5m)+ (3mx1,5 m)
mechaniczne wykonanie nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej o grubości 5 cm. po zawałowaniu = 340,5 m2 (96 m x 3,5 m)+ (3m x 1,5m)
wyrównanie poboczy kruszywem drogowym frakcji 0/31,5 mm. z zagęszczeniem mechanicznym, śr. grubość 15 cm = 57,6 m2 (96m x 2 x 0,3 m)
6. Modernizacja drogi w miejscowości Krzeczów ul. Spacerowa – dz. 845/9, 845/11
Roboty ziemne wykonywane mechanicznie z transportem urobku (w zakresie Wykonawcy) związane z usunięciem w-wy ziemi urodzajnej, wykonaniem koryta pod w-wy konstrukcyjne nawierzchni wraz z wyprofilowaniem i zagęszczeniem podłoża = 82,80 m3 (115mx 3,6mx0,20m)
mechaniczne wykonanie podbudowy grubości 15 cm. z kruszywa łamanego fr. 31,5/63 mm klinowanego fr. 5/31,5 mm = 351 m2 (115m x3m) + (4m x 1,5m)
mechaniczne wykonanie nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej o grubości 5 cm. po zawałowaniu = 351m2 (115m x 3,0 m)+ (3m x 1,5m)
wyrównanie poboczy kruszywem drogowym frakcji 0/31,5 mm. z zagęszczeniem mechanicznym, śr. grubość 5 cm = 69 m2 (115m x 2 x 0,3 m)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196124,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245862,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196124,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD DRÓG Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz spółka jawna,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691587815
7.3.3) Ulica: Przyborów 398,
7.3.4) Miejscowość: Borzęcin
7.3.5) Kod pocztowy: 32-825
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196124,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |