„Budowa dróg transportu rolnego” W ramach której zostanie wykonana droga : „Droga transportu rolnego w m. Zakrzów dz. nr 119 dr”

Gmina Środa Śląska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00176632
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00176632/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-10 10:05
Lokalizacja
Środa Śląska, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d2fd838-cd06-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9131500156
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie budowy autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BUDROMOS J.T. BIEŃKOWSCY SPÓŁKA JAWNALegnica, PL · lot 0
177 517,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176632 z dnia 2021-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa dróg transportu rolnego”
W ramach której zostanie wykonana droga :
„Droga transportu rolnego w m. Zakrzów dz. nr 119 dr”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Środa Śląska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935069

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 5

1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karolina.janusz@srodaslaska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodaslaska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://srodaslaska.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa dróg transportu rolnego”
W ramach której zostanie wykonana droga :
„Droga transportu rolnego w m. Zakrzów dz. nr 119 dr”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d2fd838-cd06-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176632

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002626/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa dróg transportu rolnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084150/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP 271.8-21/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

budowa dróg transportu rolnego” „Droga transportu rolnego w m. Zakrzów
w ramach której zostanie wykonana droga„Droga transportu rolnego w m. Zakrzów dz. nr 119 dr ” na dł. 354 m b podbudowa stabilizowana hydraulicznie warstwa jezdna podwójnie powierzchniowo utrwalona 2 124,00 na pow. m2. Roboty pomiarowe,Korytowanie mechaniczne na głębokość 10 cm w gruncie na całej szerokości jezdni i chodników,Wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym w ilości 38 kg/m2 warstwa o grubości 40 cm,Podbudowa z kruszywa łamanego – warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 8cm,Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem, Powierzchniowe utrwalenie nawierzchni z podwójnym rozsypaniem grysów kamiennych o wy, 8-11 mm Powierzchniowe utrwalenie nawierzchni z podwójnym rozsypaniem grysów kamiennych o wy, 2-5 mm Roboty ziemne Roboty ziemne rozścieleni ziemi urodzajnej Miejsce składowania i koszt utylizacji gruntu oferent wyceni indywidualnie. Koszt organizacji ruchu zastępczego należy ująć w kosztach ogólnych budowy. Oferent do oferty dołączy kosztorys uproszczony Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w specyfikacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161336,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383272,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177517,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budromos J.T. Bieńkowscy sp.j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6911006341

7.3.3) Ulica: Kowalska 2

7.3.4) Miejscowość: Legnica

7.3.5) Kod pocztowy: 59-220

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177517,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane