Budowa siedziby Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skępem

MIASTO I GMINA SKĘPE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00176518
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00176518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-10 09:21
Lokalizacja
Skępe, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91253de5-f450-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
4660327672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneStolarka budowlanaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneMontaż konstrukcji metalowychKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeBetonowanieRoboty murarskieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychOchrona odgromowaInstalowanie linii telefonicznychInstalowanie okablowania komputerowegoInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie sufitów podwieszanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176518 z dnia 2021-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa siedziby Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skępem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA SKĘPE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 2

1.5.2.) Miejscowość: Skępe

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-630

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542878520

1.5.8.) Numer faksu: 542877204

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@skepe.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skepe.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/skepe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa siedziby Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skępem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91253de5-f450-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000188/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa siedziby Miejsko Gminnego - Ośrodka Pomocy Społecznej w Skępem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137808/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UMiG-ZP.271.2.11.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1864802,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa siedziby Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skępem, zgodnie z dokumentacją projektową/techniczną oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa/techniczna oraz dokumentacja wykonawcza dotycząca odcinków objętych zamówieniem (w zakresie wskazanym w pkt 1), które stanowią Załącznik nr 5 do SWZ oraz Załącznik nr 6 do SWZ oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca Załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiar robót/ kosztorys nakładczy stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ ma charakter wyłącznie pomocniczy w stosunku do dokumentacji projektowej/technicznej oraz dokumentacji wykonawczej i służy określeniu rodzaju robót wchodzących w skład zamówienia, zaś pełny zakres robót Wykonawca zobowiązany jest określić na podstawie dokumentacji wykonawczej.3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją projektową/techniczną oraz dokumentacją wykonawczą, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, aktualnie obowiązującym prawem budowlanym, innymi obowiązującymi przepisami, Polskimi Normami oraz sztuką budowlaną.4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44220000-8 - Stolarka budowlana

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262300-4 - Betonowanie

45262522-6 - Roboty murarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2246521,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2460000,00 PLN

2021-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane