Naprawa osiadających ław fundamentowych oraz pękających murów - wzmocnienie ścian konstrukcyjnych zewnętrznych budynku Urzędu Gminy
Gmina Chełmża
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176565
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176565/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 09:44
- Lokalizacja
- Chełmża, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53d0ae12-04d6-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8792458798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176565 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa osiadających ław fundamentowych oraz pękających murów - wzmocnienie ścian konstrukcyjnych zewnętrznych budynku Urzędu Gminy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chełmża
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118709
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wodna 2
1.5.2.) Miejscowość: Chełmża
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-140
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 56 675 60 75 do 78
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@gminachelmza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminachelmza.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa osiadających ław fundamentowych oraz pękających murów - wzmocnienie ścian konstrukcyjnych zewnętrznych budynku Urzędu Gminy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53d0ae12-04d6-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176565
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000292/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Naprawa osiadających ław fundamentowych oraz pękających murów - wzmocnienie ścian konstrukcyjnych zewnętrznych budynku Urzędu Gminy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158866/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki - art. 305 pkt 2 PZP.
Ogłoszone wcześniej postępowanie pn: Wzmocnienie fundamentów budynku Urzędu Gminy oraz jego rozbudowa z możliwością składania ofert częściowych z uwzględnieniem 2 części m.in. zadania pn. Naprawa osiadających ław fundamentowych oraz pękających murów -wzmocnienie ścian konstrukcyjnych zewnętrznych budynku Urzędu Gminy:
W zakresie zad. 1 Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
Wobec powyższego w myśl art. 305 pkt 2 PZP dla zadania 1 o nazwie: Naprawa osiadających ław fundamentowych........, Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki .
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-464b8827-de7f-11eb-b885-f28f91688073
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSO.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Naprawa osiadających ław fundamentowych oraz pękających murów - wzmocnienie ścian konstrukcyjnych zewnętrznych budynku Urzędu Gminy.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje naprawę osiadających ław fundamentowych oraz pękających murów - wzmocnienie ścian konstrukcyjnych zewnętrznych budynku Urzędu Gminy, a także wykonanie kanalizacji deszczowej i drenażu opaskowego wokół budynku Urzędu Gminy.
3. W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać :
1) naprawę osiadających ław fundamentowych oraz pękających murów poprzez wykonanie m.in.:
a) studni o średnicy D=1400mm wypełnionych betonem B20,
b) belki podwalinowej (podciągu),
c) naprawę spękań murów poprzez zszycie prętami stalowymi spiralnymi D8-L=1000mm;
2) wykonanie kanalizacji deszczowej i drenażu opaskowego wód gruntowych wokół budynku poprzez m.in.:
a) ułożenie rurociągów i montaż studni,
b) zasypanie wykopów gruntem zagęszczalnym,
c) odtworzenie nawierzchni.
4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z postanowieniami umowy, zasadami sztuki budowlanej i wiedzy technicznej, obowiązującymi normami, przepisami i technologiami producentów materiałów i urządzeń zastosowanych przy realizacji zamówienia oraz:
1) projektami budowlanymi opracowanymi przez Zakład Usług Ogólnobudowlanych mgr inż. Jarosław Małysiak, ul. Narcyzowa 26, 87-100 Toruń oraz przez Biuro Usług Projektowych Instalacji Sanitarnych „insan” Mirosław Hejbudzki, ul. Rydygiera 40B/28, 87-100 Toruń;
2) pozwoleniem na budowę wydanym przez Starostę Toruńskiego;
3) specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót;
4) przedmiarami robót mającymi charakter pomocniczy w związku z przyjętym ryczałtowym rozliczeniem robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |