Remont zabytkowego budynku Dworku Myśliwskiego w Turośni Kościelnej
Gmina Turośń Kościelna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176569
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176569/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 09:45
- Lokalizacja
- Turośń Kościelna, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5e5540e-edde-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9661837886
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176569 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowego budynku Dworku Myśliwskiego w Turośni Kościelnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Turośń Kościelna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659651
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Białostocka
1.5.2.) Miejscowość: Turośń Kościelna
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-106
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857158000
1.5.8.) Numer faksu: 857158001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@turosnkoscielna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.turosnkoscielna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabytkowego budynku Dworku Myśliwskiego w Turośni Kościelnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5e5540e-edde-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176569
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004600/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont zabytkowego budynku Dworku Myśliwskiego w Turośni Kościelnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126064/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 677467,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie zabytkowego budynku Dworku Myśliwskiego w Turośni Kościelnej. Przedmiot zamówienia obejmuje m. in. remont elewacji, konserwację więźby dachowej i dachu, remont pomieszczeń piwnicznych i istniejącego zejścia do piwnicy oraz remont wnętrz budynku położonego w Turośni Kościelnej, ul. Lipowa 4, dz. ewid. nr. 343/2.
Rodzaj robót budowlanych w obiekcie:
Roboty dotyczące dachu i elewacji: wymiana pojedynczych spękanych dachówek, konserwacja więźby dachowej, naprawa istniejącego komina, wykonanie wywiewek dachowych od projektowanej wentylacji grawitacyjnej, wymiana rur spustowych, wymiana kielichów żeliwnych od rur spustowych, remont elewacji, wymiana parapetów zewnętrznych, wymiana istniejących, starych, białych okien, wymiana okładziny na schodach wejściowych do budynku, zachowanie i remont istniejących drzwi zewnętrznych, wejściowych, głównych,
Roboty dotyczące piwnicy i fundamentów: wymiana istniejącego muru oporowego i schodów do piwnicy, wymiana istniejącej balustrady przy schodach do piwnicy, wymiana istniejących drzwi zewnętrznych do piwnicy, wykonanie izolacji pionowej przeciwwilgociowej na ścianach fundamentowych, wykonanie izolacji poziomej metodą iniekcji, wykonanie opaski wokół budynku z płyt betonowych, wielkoformatowych, wykonanie nowych posadzek w piwnicy, wykonanie nowych tynków wewnętrznych w piwnicy,
Roboty dotyczące wnętrza obiektu: uzupełnienie i renowacja istniejących, drewnianych posadzek w parterze, częściowa wymiana istniejącej posadzki wejściowej w holu wg części graficznej, uzupełnienie i renowacja istniejącej posadzki drewnianej na I piętrze, remont łazienki wg części graficznej, zachowanie i remont istniejących drzwi wewnętrznych, drewnianych, płycinowych na parterze oraz I piętrze, wymiana istniejących drzwi wewnętrznych zgodnie z wykazem stolarki, wymiana istniejących parapetów wewnętrznych wraz z wymienianymi oknami, wykonanie wentylacji grawitacyjnej, wykonanie instalacji do zastosowania rzutników i tablic interaktywnych, wykonanie instalacji elektrycznej, wykonanie instalacji odgromowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211350-7 - Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 899889,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1235926,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 899889,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WALMAR WALDEMAR GAJKO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9660879440
7.3.3) Ulica: Supraślska
7.3.4) Miejscowość: Wasilków
7.3.5) Kod pocztowy: 16-010
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 899889,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |