Pełnienie funkcji inspektora nadzoru w ramach projektu pn. Termomodernizacja oraz zmiana systemów ogrzewania nieruchomości przy ul. Miętkiewicza 5, 7, Witczaka 37, 83, 85, Żeromskiego 6, 14
GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176761
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-10 10:50
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6263001827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi nadzoru budowlanego
Wykonawcy
3 przyznane
JACEK STARAKPilchowice, PL
16 236 PLNJACEK STARAKPilchowice, PL
16 236 PLNJACEK STARAKPilchowice, PL
16 236 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.