„Turystyka zdrowotna ujawniająca naturalne i kulturowe dziedzictwo rejonu trockiego i giżyckiego – budowa ścieżki pieszo-rowerowej oraz punktu widokowego w m. Wilkasy gmina Giżycko”
GMINA GIŻYCKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176828
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176828/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 11:15
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-407e63bb-ee19-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8451981949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176828 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Turystyka zdrowotna ujawniająca naturalne i kulturowe dziedzictwo rejonu trockiego i giżyckiego – budowa ścieżki pieszo-rowerowej oraz punktu widokowego w m. Wilkasy gmina Giżycko”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GIŻYCKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671225
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 33
1.5.2.) Miejscowość: Giżycko
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 874299960
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugg@ugg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ugg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Turystyka zdrowotna ujawniająca naturalne i kulturowe dziedzictwo rejonu trockiego i giżyckiego – budowa ścieżki pieszo-rowerowej oraz punktu widokowego w m. Wilkasy gmina Giżycko”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-407e63bb-ee19-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176828
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002432/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Turystyka zdrowotna ujawniająca naturalne i kulturowe dziedzictwo rejonu trockiego i giżyckiego -budowa ścieżki pieszo-rowerowej oraz punktu widokowego w m. Wilkasy gmina Giżycko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Interreg V-A Litwa – Polska2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127519/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 365494,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa ciągu pieszo – jezdnego m. Wilkasy, gmina Giżycko od drogi krajowej nr 59 Giżycko – Ryn – Mrągowo – Nawiady – Rozogi (ul. Olsztyńska w m. Wilkasy) do bulwarów wzdłuż brzegu jeziora Niegocin wraz z budową punktu widokowego.
Zakres opracowania obejmuje wykonanie:
• nawierzchni ciągu pieszo - rowerowego z kostki betonowej, chodnika z kostki betonowej, schodów terenowych z kostki betonowej, ścian oporowych z betonu oraz zieleni.
Ciąg pieszo – rowerowy z wydzielonym ruchem dla rowerów o szerokości 2,00 m i chodnikiem o szerokości 1,5 m o długości 139,73 m, o nawierzchni z kostki betonowej. W miejscach gdzie nie przewidziano utwardzenia terenu zaprojektowano zieleń niską.
Parametry ciągu pieszo-jezdnego:
- powierzchnia ciągu pieszo jezdnego – 283 m2
- powierzchnia chodnika – 209 m2
- powierzchnia opaski – 142 m2
- powierzchnia zieleni – 750 m2
- długość obrzeży 8x30 – 340 m
- długość bariery ochronnej – 110 m
• Punktu widokowego w zakres, którego wchodzi:
utwardzenie terenu kostką betonową – ok. 40 m2,
wykonanie schodów z kostki betonowej,
wykonanie betonowych kwietników i ławek,
ustawienie tablicy informacyjnej,
ustawienie koszy na śmieci,
instalacja oświetlenia solarnego,
sadzenie kwiatów, krzewów i drzew.
2. Przedmiary robót mają charakter wyłącznie pomocniczy w stosunku do dokumentacji służą określeniu rodzaju robót wchodzących w skład zamówienia, zaś pełen zakres robót Wykonawca zobowiązany jest określić na podstawie dokumentacji projektowej/technicznej stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335092,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 683265,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 335092,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemno-Transportowe Hubert Boguszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8471620350
7.3.4) Miejscowość: Łoje 11/2
7.3.5) Kod pocztowy: 19-504
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335092,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |