Remont balkonów przy pokojach mieszkańców w budynku Nowy Blok w Domu Pomocy Społecznej w Osieku
Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176798
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 11:03
- Lokalizacja
- Rawicz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec8b881a-0498-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6991960536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176798 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont balkonów przy pokojach mieszkańców w budynku Nowy Blok w Domu Pomocy Społecznej w Osieku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368559038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika, 4
1.5.2.) Miejscowość: Rawicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 667113117
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcuw@powiatrawicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pcuwrawicz.bipstrona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont balkonów przy pokojach mieszkańców w budynku Nowy Blok w Domu Pomocy Społecznej w Osieku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec8b881a-0498-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002509/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont balkonów przy pokojach mieszkańców w budynku Nowy Blok w Domu Pomocy Społecznej w Osieku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158054/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCUW.261.3.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 137701,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont balkonów przy pokojach mieszkańców
w budynku Nowy Blok w Domu Pomocy Społecznej w Osieku. W zakres prac przewidzianych do realizacji przedmiotowego zadania wchodzą:
1) zabezpieczenie drzwi balkonowych folią,
2) rozbiórka, wywóz i utylizacja istniejących warstw posadzkowych z cokolikami na balkonach i tarasach (okładziny z płytek, posadzki cementowe, izolacje papowe, obróbki blacharskie) oraz fragmentów odspojonych i zawilgoconych tynków,
3) oczyszczenie skorodowanych balustrad, drobne naprawy w miejscach zamocowań, wykonanie nowych powłok malarskich, zabezpieczających przed korozją i nawierzchniowych,
4) wykonanie zabezpieczenia skorodowanego zbrojenia płyt betonowych i stropowych oraz miejscowych napraw żelbetowych płyt konstrukcji,
5) uzupełnienie brakujących spadków płyt konstrukcyjnych do 2% na warstwie sczepnej,
6) wykonanie powłokowej izolacji przeciwwodnej zbrojonej - z polimerowo - bitumicznej bezrozpuszczalnikowej dwuskładnikowej masy hydroizolacyjnej,
z zabezpieczeniem jej flizeliną ochronną,
7) wykonanie zbrojonej warstwy posadzkowej, z ukształtowaniem dylatacji i zgłębień okapowych,
8) osadzenie systemów aluminiowych profili okapowych do tarasów z rynnami wraz z systemowymi akcesoriami (łączniki, zakończenia, narożniki, rynny, leje i rury spustowe), mocowanych mechaniczne i wtopionych w izolacje zespolone z elastycznej mikrozaprawy uszczelniającej,
9) wykonanie izolacji zespolonych z elastycznej mikrozaprawy uszczelniającej na zagruntowanym podłożu wraz z wtopieniem taśm uszczelniających na dylatacjach i krawędziach,
10) wklejenie samoprzylepnych taśm butylowych dla uszczelnienia wokół stóp balustrad i w progach,
11) wykonanie szczelnej nawierzchni tarasów i balkonów z grubowarstwowej żywicy poliuretanowej typu „kamienny dywan",
12) uzupełnienie miejscami brakujących tynków elewacji,
13) oczyszczenie fragmentów elewacji i malowanie nawierzchniowe.
Szczegółowy zakres prac został określony w :
1) kosztorysie ofertowym zerowym wg Załącznika Nr 6,
2) Pozwoleniu Nr 472/2021/A wg Załącznika Nr 8,
3) Programie robót budowlanych stanowiącym załącznik do Pozwolenia Nr 472/2021/A,
4) Tabeli równoważności wg Załącznika Nr 9,
5) przykładowej instrukcji wykonania systemu "kamienny dywan" wg Załącznika Nr 10.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215213-3 - Roboty budowlane w zakresie domów opieki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45262900-0 - Roboty balkonowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu termin składania ofert upłynął w dniu 10 września 2021 r., o godz. 8:00, ze względu na fakt, iż do terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta, Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnienia przedmiotowe postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |