MODERNIZACJA ODCINKÓW DRÓG ROLNICZYCH
Gmina Kocmyrzów - Luborzyca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176538
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176538/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 09:31
- Lokalizacja
- Luborzyca, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9789431-f509-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6821605658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
2 przyznane
OSKAR NIEZABITOWSKIKraków, PL · lot 0
258 999,56 PLNOSKAR NIEZABITOWSKIKraków, PL · lot 1
124 386,22 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176538 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA ODCINKÓW DRÓG ROLNICZYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kocmyrzów - Luborzyca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555766
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 7
1.5.2.) Miejscowość: Luborzyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-010
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12/387-14-10
1.5.8.) Numer faksu: 12/387-14-10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkocmyrzowluborzyca/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA ODCINKÓW DRÓG ROLNICZYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9789431-f509-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176538
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003555/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa dróg rolniczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136721/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 553828,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I cz. przedmiotu zamówienia realizowana pn: Modernizacja dwóch odcinków dróg rolniczych w miejscowościach: Kocmyrzów i Maciejowice obejmuje głównie modernizację:- drogi w miejscowości Kocmyrzów (nr dz. 250, 172) na odcinku 1000 m. Prace obejmują wykonanie robót ziemnych na całym w/w odcinku, na całym odcinku należy wzmocnić podbudowę kruszywem łamanym 15 cm, a na odcinku 500 m dodatkowo drogę należy wzmocnić kruszywem grubości 8 cm i wykonać na tym odcinku nawierzchnię asfaltową szer. 3 m;
- drogi w miejscowości Maciejowice (nr dz.367) na odcinku 350 m. Prace obejmą roboty ziemne, wzmocnienie podbudowy kruszywem łamanym, położenie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej grubość 6 cm i szer.3 m, utwardzenie poboczy.
Bardziej szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia przedstawia Specyfikacja Warunków Zamówienia (tzw. SWZ) w szczególności dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót. Załączone do SWZ przedmiary robót mają jedynie charakter pomocniczy do wyceny kosztów realizacji poszczególnych części przedmiotu zamówienia .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 374219,84 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
II cz. przedmiotu zamówienia realizowana pn: Modernizacja dwóch odcinków dróg rolniczych w miejscowościach: Skrzeszowice i Łososkowice obejmuje głównie modernizację:- drogi w miejscowości Skrzeszowice ( nr dz. 331) na odcinku 260 m. Prace obejmują roboty ziemne, wzmocnienie podbudowy kruszywem łamanym, wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej grubość 6 cm i szer.3 m, utwardzenie poboczy;
- drogi w miejscowości Łososkowice (nr dz.290) na odcinku 250 m. Prace obejmują wzmocnienie podbudowy kruszywem kamiennym i stabilizację cementem grubość 30 cm.
Bardziej szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Specyfikacja Warunków Zamówienia w szczególności dokumentacja projektowa i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót. Przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy do sporządzenia kalkulacji kosztów realizacji zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 179608,35 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258999,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258999,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258999,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODIM Oskar Niezabitowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772076615
7.3.3) Ulica: Blokowa 14
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-752
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258999,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124386,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124386,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124386,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODIM Oskar Niezabitowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772076615
7.3.3) Ulica: ul. Blokowa 14
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-752
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124386,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |