Dowóz dzieci do szkół i placówek wychowawczych
Miasto Będzin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187009
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-21 12:06
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6252430128
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Wykonawcy
5 przyznanych
ARKADIUSZ BARANOWSKIRogoźnik, PL
29 416 PLNBODO PERCZAKSosnowiec
29 416 PLNBODO PERCZAKSosnowiec
70 182 PLNFIRMA USŁUGOWO HANDLOWA MAKNO NATALIA OLSZEWSKA KONRAD OLSZEWSKICzeladź, PL
26 741 PLNFIRMA USŁUGOWO HANDLOWA MAKNO NATALIA OLSZEWSKA KONRAD OLSZEWSKICzeladź, PL
21 505 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.