Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Jesionka
Gmina Wiskitki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176900
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 11:33
- Lokalizacja
- Wiskitki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90008aae-0979-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8381426466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychUkładanie kabliWznoszenie ogrodzeń
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176900 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Jesionka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiskitki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148549
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wiskitki
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-315
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: 468545010
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiskitki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiskitki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wiskitki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Jesionka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90008aae-0979-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00163686/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZRK.271.22.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Jesionka, działka o numerze 143805_5.0013.246.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45314310-7 - Układanie kabli
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowania biorąc pod uwagę zaistnienie okoliczności, których zakres obejmuje zastosowanie art. 255 pkt 5 oraz pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych - Projekt budowlany został podważony przez organ administracji architektoniczno-budowlanej, przez co zaistniała konieczność uzyskania dodatkowych uzgodnień.| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |