Wsparcie inwestycji drogowych na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich Etap I „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1366F w m. Sarbiewo”
Powiat Strzelecko-Drezdenecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176873
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176873/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 11:26
- Lokalizacja
- Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70c43a02-dd67-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5992635973
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176873 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wsparcie inwestycji drogowych na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich
Etap I „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1366F w m. Sarbiewo”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Strzelecko-Drezdenecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ks. St. Wyszyńskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-500
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 957632380
1.5.8.) Numer faksu: + 48 957631126
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@fsd.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.fsd.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://fsd.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wsparcie inwestycji drogowych na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego objętego Programem Rozwoju Obszarów WiejskichEtap I „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1366F w m. Sarbiewo”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70c43a02-dd67-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176873
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000168/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1366F w miejscowości Sarbiewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.272.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 487897,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowywany odcinek drogi znajduje się w pasie drogowym drogi powiatowej nr 1366F na działkach nr: 241, 238, 233/1 w m. Sarbiewo. Długość odcinka wynosi 600 m.
Zakres robót obejmuje:
- zmianę nawierzchni istniejącej jezdni,
- zmianę nawierzchni istniejących zjazdów do posesji,
- powierzchniowe odprowadzenie wód deszczowych w tereny zielone, poprzez wyprofilowanie terenu, oczyszczenie i udrożnienie istniejących urządzeń, obsianie terenów zielonych mieszanką traw.
Celem realizacji zadania jest rozwój infrastruktury technicznej i społecznej na obszarach wiejskich poprzez polepszenie warunków życia mieszkańców, zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej oraz poprawę dojazdu do budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i miejsc pracy w środowiskach lokalnych.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Sarbiewo, na działkach nr: 241, 238, 233/1 w pasie drogi powiatowej nr 1366F.
Istniejąca droga posiada jezdnię o nawierzchni brukowej z kamienia polnego i częściowo asfaltowej, szerokości od 3 m do 4,0 m z gruntowymi poboczami. Stan nawierzchni oceniany jest jako bardzo zły. W ciągu istniejącej drogi nie ma chodnika ani ścieżki rowerowej. Zjazdy wykonane są jako gruntowe, z płyt ażurowych, kostki kamiennej, kostki betonowej. Teren pasa drogowego jest zróżnicowany, występują skarpy i gruntowe pasy zieleni trawiastej z przydrożnym zadrzewieniem. Przy drodze powiatowej nr 1366F znajdują się domy jednorodzinne i budynki gospodarcze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta Wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo-Usługowe “DROMAX” Ryszard Kobierski i Karol Kobierski Spółka Cywilna, Gorzowska 36, 66500 Strzelce Krajeńskie. Wykonawca zaoferował wykonanie zamówienia za cenę 1 024 545,72 zł brutto, natomiast kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 600 113,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1024545,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1024545,72 PLN
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |