Wyposażenie i modernizacja sali komputerowej do prowadzenia zajęć w ramach realizacji „Programu CYBER.MIL z klasą” w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku.
Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176903
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-09-10 11:33
- Lokalizacja
- Leżajsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aef64f1a-001a-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8161076679
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176903 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wyposażenie i modernizacja sali komputerowej do prowadzenia zajęć w ramach realizacji „Programu CYBER.MIL z klasą” w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000229270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. M.C. Skłodowskiej Curie 6
1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 172420019
1.5.8.) Numer faksu: 172427628
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekrtetariat@zslchrobry.lezajsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zslchrobry.lezajsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://zslchrobry.lezajsk.pl/bip/index.php/przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyposażenie i modernizacja sali komputerowej do prowadzenia zajęć w ramach realizacji „Programu CYBER.MIL z klasą” w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aef64f1a-001a-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00097739/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Wyposażenie i modernizacja sali komputerowej do prowadzenia zajęć w ramach realizacji „Programu CYBER.MIL z klasą” w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: L.dz.ZSL.260.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 212689,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia w ramach zadania pn. Wyposażenie i modernizacja sali komputerowej do prowadzenia zajęć w ramach realizacji „Programu CYBER.MIL z klasą” w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku,w podziale na części:
Część nr 1 - „Dostawa sprzętu komputerowego”
Część nr 2 - „Wykonanie instalacji elektrycznej i sieciowej”
Wyposażona zostanie sale dydaktyczna zlokalizowana na drugim piętrze w Zespole Szkól Licealnych w Leżajsku.
Oferowany towar ma być fabrycznie nowy, nieużywany, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy, a także musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia.
Dostawa obejmuje transport do siedziby Zamawiającego, montaż i instalację w miejscu przez niego wskazanym, pierwsze uruchomienie i przekazanie do użytku oraz wszystkie inne koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia i wymogami stawianymi w niniejszej SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30231320-6 - Monitory dotykowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213300-8 - Komputer biurkowy
30231300-0 - Monitory ekranowe
30232110-8 - Drukarki laserowe
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.5.) Wartość części: 168089,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia w ramach zadania pn. Wyposażenie i modernizacja sali komputerowej do prowadzenia zajęć w ramach realizacji „Programu CYBER.MIL z klasą” w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku,w podziale na części:
Część nr 1 - „Dostawa sprzętu komputerowego”
Część nr 2 - „Wykonanie instalacji elektrycznej i sieciowej”
Wyposażona zostanie sale dydaktyczna zlokalizowana na drugim piętrze w Zespole Szkól Licealnych w Leżajsku.
Oferowany towar ma być fabrycznie nowy, nieużywany, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy, a także musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia.
Dostawa obejmuje transport do siedziby Zamawiającego, montaż i instalację w miejscu przez niego wskazanym, pierwsze uruchomienie i przekazanie do użytku oraz wszystkie inne koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia i wymogami stawianymi w niniejszej SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 44600,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ oferta najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227243,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227243,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |