Renowacja placu piknikowego „Ścieżka Zdrowia” przy ul. Spokojnej w Polkowicach

GMINA POLKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00177202
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00177202/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-09-10 13:03
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a96b252-0bc1-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6922253936
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiaty drewnianeŁawyŁawkiStołyRoboty w zakresie różnych nawierzchniMalowanie budowli

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177202 z dnia 2021-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Renowacja placu piknikowego „Ścieżka Zdrowia” przy ul. Spokojnej w Polkowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647618

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 768474121

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.nowak@gmina.polkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.polkowice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja placu piknikowego „Ścieżka Zdrowia” przy ul. Spokojnej w Polkowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a96b252-0bc1-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177202

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002233/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Renowacja placu piknikowego „Ścieżka zdrowia” przy ul. Spokojnej w Polkowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168265/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.47.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 179512,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 76060,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Głównym przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż elementów małej architektury oraz
urządzeń komunalnych stanowiących wyposażenie placu piknikowego, dodatkowym –
utwardzenie nawierzchni i renowacja istniejącego wyposażenia.
2) Miejscem montażu jest plac zlokalizowany na dz. o nr ewidencyjnym 517/1 obręb 3 miasta
Polkowice.
3) Zakres zadania obejmuje:
a) renowacje istniejącego wyposażenia terenu: wiaty metalowe, ławki, stoły, ławy,
b) wykonanie utwardzenia pod wiatami kostką betonową,
c) dostawę i montaż wyposażenia placu piknikowego.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zadania, które
składają się z:
a) SWZ,
b) projektu zagospodarowania terenu,
c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (ST),
d) opisów pozycji przedmiaru robót.
5) Dokumenty wymienione w pkt. 4) stanowią podstawę realizacji prac i wymagania określone w
nich są obowiązujące dla Wykonawcy.
6) Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy z materiałów własnych, nowych i w
pierwszym gatunku jakościowym.
7) Materiały podlegające wbudowaniu muszą odpowiadać, co do jakości, wymogom wyrobów
dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie.
8) Za dopuszczone do stosowania w realizacji przedmiotu umowy przyjmuje się wyroby
(materiały urządzenia), które zgodnie z odrębnymi przepisami oznakowano znakiem CE. W
przypadku wyrobu nie posiadającego oznakowania CE dopuszczony do realizacji zamówienia
będzie:
a) wyrób wyprodukowany na terytorium Polski w zgodzie z istniejącą Polską Normą, dla którego
wyrobu osobno Wykonawca/ producent załączył deklarację właściwości użytkowych lub:
- w przypadku braku Polskiej Normy to wyprodukowany w zgodzie z uzyskaną aprobatą
techniczną, a Wykonawca/ producent załączył deklarację zgodności z tą aprobatą,
- posiada znak budowlany świadczący o zgodności z Polską Normą wyrobu albo aprobatą
techniczną, a Wykonawca/ producent załączył odpowiednią informację o wyrobie,
b) wyrób wyprodukowany poza terytorium Polski, na który udzielono mu aprobaty technicznej, a
Wykonawca/producent załączył do wyrobu deklarację właściwości użytkowych,
9) Kryteria oceny równoważności:
Zamawiający uzna, że urządzenia/wyroby/materiały są równoważne do tych wskazanych w
dokumentacji zamówienia pod warunkiem, że:
a) spełniają one wymagania określone w pkt 6) - 8) oraz
b) zapewniają taką samą przydatność eksploatacyjną polegającą na zapewnieniu tych samych
funkcji użytkowych oraz
c) ich wymiary nie będą mniejsze lub większe niż 5 % od tych wartości określonych w
dokumentacji zamówienia.
Wykonawcy udzielą gwarancji na wykonany przedmiot umowy. Okres udzielonej gwarancji
będzie wynosił od 1 do 3 lat – zgodnie z kryterium oceny ofert określonym przez wykonawcę w
ofercie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928210-3 - Wiaty drewniane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39113300-0 - Ławy

39113600-3 - Ławki

39121200-8 - Stoły

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45442121-1 - Malowanie budowli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2021-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy