Zakup i posadowienie kontenera do przechowywania próbek petrochemicznych dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie - WOLNA RĘKA
Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186052
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-09-20 14:56
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e42e1291-1224-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8131096298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186052 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i posadowienie kontenera do przechowywania próbek petrochemicznych dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie - WOLNA RĘKA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001023003
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Geodetów 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.400000@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podkarpackie.kas.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i posadowienie kontenera do przechowywania próbek petrochemicznych dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie - WOLNA RĘKA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e42e1291-1224-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015208/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Zakup i posadowienie kontenera do przechowywania próbek petrochemicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio (znak sprawy: 1801-ILZ.260.88.2021) wyznaczonym terminie została złożona jedna oferta, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, jako niezgodna z warunkami zamówienia. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp.
Biorąc pod uwagę powyższe tj. że w prowadzonym uprzednio postępowaniu w trybie podstawowym, wszystkie oferty (złożono tylko jedną ofertę) zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, przy założeniu, że pierwotne warunki zamówienia nie zostaną zmienione- przedmiotowe zamówienie może zostać udzielone w trybie z wolnej ręki.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-dd1708ae-f9d0-11eb-b885-f28f91688073
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1801-ILZ.260.92.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 216953,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kontenera do przechowywania próbek petrochemicznych (ropopochodnych) wraz z wyposażeniem oraz prace montażowo instalacyjne związane z posadowieniem i uruchomieniem do eksploatacji, dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44200000-2 - Wyroby konstrukcyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45350000-5 - Instalacje mechaniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podczas negocjacji Wykonawca nie wykazał spełnienia warunków realizacji zamówienia tj. wykonania zamówienia w terminie określonym przez Zamawiającego. Zgodnie z pkt IV Zaproszenia do negocjacji, termin wykonania zamówienia wynosił 10 tygodni od dnia podpisania umowy, natomiast Wykonawca określił termin realizacji zamówienia na 6 miesięcy od dnia podpisania umowy. Ponadto oferowana cena za wykonanie przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę wynosi min. 300 000 zł. netto, podczas gdy kwota jaka Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 200 000 zł. brutto. Zgodnie z art. 255 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki, jeżeli negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |