Rozbudowa drogi powiatowej nr 4367W we wsi Ostrowik w gminie Poświętne (odcinek od ronda w miejscowości Zabraniec do działki nr 388/1, obręb Ostrowik) w zakresie budowy chodnika (...)

POWIAT WOŁOMIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00177177
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00177177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-10 12:57
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db783596-f5c6-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
1250940609
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177177 z dnia 2021-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 4367W we wsi Ostrowik w gminie Poświętne (odcinek od ronda w miejscowości Zabraniec do działki nr 388/1, obręb Ostrowik)
w zakresie budowy chodnika (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi powiatowej nr 4367W we wsi Ostrowik w gminie Poświętne (odcinek od ronda w miejscowości Zabraniec do działki nr 388/1, obręb Ostrowik)
w zakresie budowy chodnika (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db783596-f5c6-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000987/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Przebudowa drogi powiatowej Nr 4367W w msc. Ostrowik, gm. Poświętne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137518/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPW.272.70.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbudowa drogi powiatowej nr 4367W we wsi Ostrowik w gminie Poświętne (odcinek od ronda w miejscowości Zabraniec do działki nr 388/1, obręb Ostrowik)
w zakresie budowy chodnika
w ramach zadania:
Przebudowa drogi powiatowej Nr 4367W w msc. Ostrowik gm. Poświętne

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2021-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane