Wykonanie operatów szacunkowych wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową (9 części) - edycja 6/21
Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185225
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-20 10:29
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi biegłych
Wykonawcy
9 przyznanych
KREATECH CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1500 PLNKREATECH CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
36 300 PLNJANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
1140 PLNKREATECH CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
45 650 PLNJANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
6000 PLNMichał Słupski Biuro Obsługi NieruchomościPacanów, PL
19 760 PLNJANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
19 140 PLNJANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
19 250 PLNJANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
19 250 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.