Termomodernizacja wraz z przebudową budynku internatu I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Krzywoustego przy ul. Gimnazjalnej 8 w Nakle nad Notecią
Powiat Nakielski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00177366
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00177366/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 13:45
- Lokalizacja
- Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e368558-e478-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5581724333
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177366 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja wraz z przebudową budynku internatu I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Krzywoustego przy ul. Gimnazjalnej 8 w Nakle nad Notecią
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nakielski
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacji, Zamówień Publicznych i Kontroli
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350866
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. H. Dąbrowskiego 54
1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 386 66 33
1.5.8.) Numer faksu: 52 386 66 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-nakielski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-nakielski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_naklo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja wraz z przebudową budynku internatu I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Krzywoustego przy ul. Gimnazjalnej 8 w Nakle nad Notecią2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e368558-e478-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177366
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000163/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Termomodernizacja wraz z przebudową budynku internatu I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Krzywoustego przy ul. Gimnazjalnej 8 w Nakle nad Notecią
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117184/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OWO.272.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z termomodernizacją budynku, przebudową wejścia do budynku oraz przebudową sanitariatów, internatu I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią zlokalizowanego przy ul. Gimnazjalnej 8 w Nakle nad Notecią. W ramach termomodernizacji budynku przewidziano do wykonania docieplenia ścian (w tym ścian piwnic) i stropodachu budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. Dodatkowo planuje się wymianę instalacji oświetleniowej w budynku oraz montaż paneli fotowoltaicznych na dachu. W części dotyczącej przebudowy budynku przewidziano generalną przebudowę sanitariatów wraz z wykonaniem dodatkowej łazienki z przynależnym pokojem dla osoby niepełnosprawnej na parterze oraz niezbędną wymianę instalacji: elektrycznych, wod.-kan., wentylacji i częściowo c.o. W ramach przebudowy wejścia do budynku przewidziano montaż platformy dźwigowej dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowanie budynku do przepisów p.poż., obejmującej wykonanie instalacji sygnalizacji pożaru oraz oddymiania klatki schodowej, wydzielenia stref pożarowych, wykonanie instalacji hydrantowej itp. Ponadto planowane jest wykonanie przyłącza kanalizacji deszczowej dla odprowadzenia wód opadowych oraz nowe utwardzenie terenu dokoła budynku.
Ze względu na to, że obiekt jest w ciągłym użytkowaniu inwestycja planowana jest do wykonania w dwóch etapach:
I etap – obejmujący wykonanie robót zewnętrznych związanych z termomodernizacją, wykonanie przyłącza kanalizacyjnego oraz utwardzenia ternu wokół budynku – do realizacji w terminie 4 miesięcy od dnia podpisania umowy;
II etap – obejmujący wykonanie robót wewnątrz budynku – przebudowę łazienek, dostosowanie budynku do wymagań p.poż., wymianę niezbędnych instalacji wewnętrznych oraz wykonanie przebudowy wejścia do budynku wraz z montażem platformy dla niepełnosprawnych – do realizacji w terminie 3 miesięcy w okresie przerwy wakacyjnej tj. od 1 czerwca do 22 sierpnia 2022 r .
W przypadku wystąpienia czynników zewnętrznych umożliwiających zmianę zakresu robót ujętych w poszczególnych etapach robót i przyspieszenia ich realizacji (np. ograniczenia użytkowania budynku wynikające z pandemii i możliwość wykonywania robót wewnętrznych), zamawiający dopuszcza wprowadzenie za porozumieniem stron zmian w tym zakresie.
Szczegółowy opis przedstawia projekt budowlany i wykonawczy, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, które składają się na przedmiot zamówienia. Przedmiar robót załączono jedynie pomocniczo. Zakres robót ujętych w przedmiarze jest konieczny do wykonania przy realizacji inwestycji. Przy kalkulacji oferty wykonawca ma prawo uwzględnić koszt wykonania innych robót, które uważa za konieczne do wykonania zdania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2615495,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3680000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2615495,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wezambud Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 562-180-86-98
7.3.3) Ulica: ul. Mickiewicza 37A
7.3.4) Miejscowość: Żnin
7.3.5) Kod pocztowy: 88-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2615495,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-22| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |